Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit Gyülekezete tagok! Mik...

Hit Gyülekezete tagok! Mik voltak azok a tényezők, amik miatt úgy döntöttél, hogy a Hit Gyülekezetéhez csatlakozol?

Figyelt kérdés
Kizárólag Hit Gyülekezetesekhez szól a kérdés.

2023. máj. 11. 18:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%
10 Amit akartam leírtam a kérdésre. A kutakodásra viszont nem válaszolok. Ha akarok majd beszélek még. Érthetően írtam le a válaszom az alapkérdésre, mindenki értette, "csak pont te nem" és senki nem kérdezett, senki nem kutakodott csak te. Nem furcsa?:D
2023. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

#11

Senki más nem is írt hozzá, egyedül neked volt szófosásod és írtál 8 hozzászólást egy kérdésre egymás után.


Amúgy köszönöm a válaszod, jól látszik a mérhetetlen arroganciádból, hogy milyen a hitgyüli :)

2023. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%

12 Önmagad alatt vágod a fát, és szíved bőségéből szól a szád. És még mindig próbálsz aljas módón hátba támadni.


Ami nekem most csak a kezemre játszik, mert egyre gyanúsabb vagy-méfg a laikus számára is.

2023. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%
*még
2023. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Úristen! Mindjárt kiderül hogy 12-es válaszoló a gyilkosmágus!!! 🤯
2023. máj. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ezt hagyjátok abba, legyetek szívesek.

A kérdésre válaszoljatok. Kösz.

2023. máj. 12. 06:03
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

Igen eddig semmilyen választ nem kaptál. Én mindenesetre csak 1x voltam ott és megfogadtam nem megyek oda többet.


1. A mesterséges elájulások nem biztoa a Szentlélektől vannak.

2 Kiss János volt Szdszes politikus aktataskával jött ment

3 Fizessek Izraelnek tizedet

4 Sándor műsorvezető gyors hadarása miatt elakadtak a mondatai, mintha babonázná, fanatizálná hallgatóit.

2023. máj. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
40%

Én alapból az apám hit gyülekezetes de nem annyira foglalkoztam vele meg ha mentem akkor is csak is azért hogy a barátaimmal legyek. 4 hónapja szakítottam valakivel aki közel állt hozzám és depresszióba estem.Isten segített nekem és neki köszönhetem hogy nem lettem öngyilkos. Egyszerűen csodálatos hogy egy pillanat alatt kihozott a depresszióbol. Újra megértem. És eldöntöttottem hogy Istennel akarok lenni le akarom vele élni az életem.



Az hogy melyik egyházhoz tartozik valaki az a saját döntése mert szabad akarat. Nekem a hit gyülekezete jött be.Mert fiataloknak is szól és nagyon jó a zene haha és van Péntekenként ifjusági ami 13-18 évesen lehet menni és Vasárnap van az agrosz ifi 18-35 a korosztály

Összesen egy héten 4 nap van ifi

2023. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
54%
Most vagyok 16 a szüleim születésem óta tagjai a gyülekezetnek 7-8 évesen gyerekvigyázóba tettek be amíg ők hallgatták a prédikációt, és ott megismertem rengeteg jó embert és kötöttem életre szóló barátságokat, aztán egy-két ilyen év után nem mentem kihagytam 4 évet, ezt tartom egyik legnagyobb hibámnak életem során, aztán 15 évesen amikor nehezebb időszakon mentem keresztül egyszer önként úgy döntöttem hogy elmegyek apámmal, kicsit kimozdulok otthonról, hát először a dicséretek után már teljesen elvesztem a gondolataimban, a prédikációt nem is figyeltem csak mélyen magambanézve gondolkodtam és úgy hagytam el a gyülekezetet,hogy már aznap eldöntöttem hogy legközelebb is megyek. Szép lassan kifejlődött a személyiségem és ma egy istennek tetsző életet próbálok élni és teljes mértékben elégedett vagyok az életemmel. A gyülekezetben rengeteg jó embert ismertem meg és nagyon jó érzés hogy tudom hogy sose leszek egyedül. Az amit sokan gondolnak róla az teljesen valóságtalan, senkinek nincs semmiféle kötelessége ott, nem kötelező adakozni, se bent lenni, bármikor el lehet menni, lehet szabadon véleményt mondani bármiről. Én személy szerint a barátaimmal a hátsó sor mögé szoktam beülni, soha senki se kötött bele. A legtöbb negatív véleményt író ember a hit gyüli iránt tapasztalat nélkül alkot véleményt.
2023. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2023. jún. 14. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!