Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem lehetek jó, hívő, illetve...

Nem lehetek jó, hívő, illetve keresztény hosszú hajú férfiként? Akkor például Keresztelő Szent Jánosnak miért volt bizonyára hosszú haja?

Figyelt kérdés
Pál apostol szerint szégyenteljes.

2023. máj. 20. 21:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kánaánban ezzel szemben az volt a normális, ha az ember minimum biszex. De még az is aszkézisnek számított. Sokan vérfertőző kapcsolatban éltek, mások bestialitást gyakoroltak.


Ókori zsidó ábra ókori zsidókról egy zsinagógából: [link]


Szinte mindnek vállig érő haja van. Amúgy ez a dura-europos zsinagóga.

2023. máj. 25. 19:37
 12/17 anonim ***** válasza:

látom lusta voltál beleolvasni abba amit linkeltem.


szemezgetek egy kicsit neked, hátha...:


'In conclusion homosexuality was an honored, esteemed and traditional way of life for the samurai warriors for centuries. '


"Ancient Greek philosophers viewed homosexuality as more sacred than heterosexuality Without relevant literary references, we can't tell whether ancient people thought the same way, but it's obvious homosexuality during this time was free from excessive social prejudice and moral condemnation,"


'By the Jin Dynasty (1115-1234), homosexuality had become a common practice among the upper classes and is frequently mentioned in official reports.'



a linkedról meg.....meg ugy általában a hozzászólásaidról: látom képtelen vagy kicsit magasabb szinten gondolkodni, történelmi távlatokat átlátni, dolgokat kontextusba helyezni, és helyükön kezelni. kicsinyes elme a tiéd. Sajnállak. szellemi érettséged kb 10-13 év körül lehet. én meg nem vagyok gyógypedagógus.

2023. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12.

Görögökről ki írt?


Kínában sok dolog volt, maga a történelme több ezer évre visszamenő. Viszont a szexualitást rettenetesen tabusították heteró emberek között is. Maga a magvesztés pedig bűnnek számított a tantra miatt. Volt időszak ez alatt, amikor elfogadott volt, és olyan is, amikor szinte üldözött: [link]


Japánban szintén.


Ázsia története a kutatási területem. Különösen érdekel az ókori Izrael és India története, valamint a vallástörténet, azon belül is különösen a zsidóság, a kereszténység és a buddhizmus története. Csak tudom miről írok.

2023. máj. 27. 17:29
 14/17 A kérdező kommentje:
A dura-europos zsinagóga egy rettenetesen fontos történelmi mérföldkő, ami alapján tudunk viszonyítani az ókori zsidók életmódjára, vallásgyakorlatára, hétköznapjaira stb.
2023. máj. 27. 17:30
 15/17 anonim ***** válasza:
te beteg vagy
2023. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Ázsia története a kutatási területem." ez mekkora kamu. szemmel láthatólag közöd sincs hozzá. random guglizás az nem "kutatás"
2023. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16.

Te már csak tudod... XD

2023. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!