Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Démonokkal foglalkozó, egykori...

Démonokkal foglalkozó, egykori okkult mágusnak is van lehetősége a megtérésre?

Figyelt kérdés

Átlépni balga ifjúkori botlásain, elmélyülni Isten jóságában, most csak ennyi a óhaja.

Ismereteit becsomagolta - rövidesen elszállításra kerülnek, és új élet reményében fordul Isten felé.

Van esélye Isten elé állni és megváltást kérni? Isten megbocsájtja a sok alantas, hitvány tettet, amit hajdan cselekedett?

Áhítja Krisztus kegyelmét, és kéri a Boldogságos Szűz Máriát adjon neki második esélyt, hogy feledhesse múltját, melyre gondolni sem akar többé.

Ez az én kérdésem.



2023. máj. 25. 03:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Persze hogy van. Isten mindenkivel irgalmas, amennyibe őszintén megbántad a bűneidet Ő megbocsát neked.


Egyébként milyen mágus voltál? Fire, fros esetleg arcane?

2023. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Nekem úgy tűnik ez már meg van váltódva. Pont ezért rakja le a rosszat, és vágyja felvenni a jót, TUDATOSAN. Ez már megváltottság, még ha annak pici formája is.
2023. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

"ez már meg van váltódva"


Talán inkább "ő". Tekintve, hogy nem egy tárgyról hanem egy személyről van szó.

2023. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek van lehetősége megtérni.
2023. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lucifer-666 ***** válasza:
58%
A démonok nem fognak elengedni egy kis Jézus imáért.
2023. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Nincs és nem lesz. +Simon mágusnak sem volt.
2023. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Áhítja Krisztus kegyelmét, és kéri a Boldogságos Szűz Máriát adjon neki második esélyt"


Jób 4,8

A mint én láttam, a kik hamisságot szántanak és gonoszságot vetnek, ugyanazt aratnak

2023. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Jézus minden ember bűnéért meghalt, csak csupán annyit kér, hogy valld be a bűneidet és szeresd Isten.
2023. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!