Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Egy vallásos...

Keresztények! Egy vallásos ember olvashat/nézhet yaoit vagy bl-t(boyxboy)?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy én nagyon szeretek bl-eket meg yaoi-kat olvasni meg nézni. Eddig is vallásos voltam, de mostmár szeretnék mégjobban a jó útra térni és Isten felé közeledni. Akkor most nem olvashatok ilyeneket? Mert hát ugye melegekről szólnak, és Isten Országában ez nem elfogadott. Azonban azt is írja a Biblia, hogy mindenkit fogadjunk el és szeressünk. Ide gondolom a melegek is beletartoznak. Most akkor hogy van ez? (ja és én egyébként az ellenkező neműeket szeretem)

2023. jún. 5. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Rajtam kívül tényleg mindenki tudja, hogy ezek mit jelentenek? Mert egyiket sem hallottam még soha.
2023. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en sem ertem,ha mindnekit elkell fodagni és szeretni,akkor miért itelkeznek még a vallásos emberek is a melegek felett?!
2023. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A bl meg a yaoi arról szól, hogy két srác hogy jön össze. Általában úgy szokott lenni, hogy van egy magas,izmos, határozott csávó meg egy alacsonyabb, vékonyabb és félénkebb csávó. Aztán valamelyikőjük el kezd érezni valamit(love) a másik iránt, aztán valahogy összejönnek. (pls ne ítélj el)
2023. jún. 5. 22:15
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak:

Én sem értem😭😭

2023. jún. 5. 22:17
 5/8 anonim válasza:
89%
Szerintem bármit olvashatsz, sőt olvass is ami tetszik. Sok könyvnen vannak olyan dolgok amit a papok elítélnek. Például egy krimiben gyilkosság történik, ami szerinrem súlyossabb eset, mint hogy két férfi szereti egymást. Érdekes hogy még sem ezen akadnak fent a szent atyák
2023. jún. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. jún. 6. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

A Bibliában az a poén, hogy folyamatosan ellent mond önmagának.

Ezért lehet elemezgetni, de szem előtt kell tartani, hogy:

1. Bibliai jelentése "könyvek", sok különböző ember, sok különböző korban írogatott, és ez összepakolták, néha kivettek, néha hozzáadtak, kinek mi volt az érdeke.

2. A Biblia nagy része, a kereszténységet jóval megelőző körök meséin alapul, csak a női szereplőket sokszor férfiakká formálták.

3. Ez csak egy könyv, a kereszténység csak egy vallás, szóval egy jópofa hobbi. A való életedre nem lehet befolyással.


Élj úgy, ahogy jólesik, csak soha ne bánts mást.

2023. jún. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yueshi válasza:
100%
Persze,hogy olvashat! Én is vallásos vagyok,és mégis olvasok Yaoi-t.Mindenki azt olvas , amit akar,ebbe senkinek nincs beleszólása. Nem hiszem, hogy ez bűn lenne.
febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!