Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért függesztették fel Dr....

Miért függesztették fel Dr. Dévényi Ferenc atyát (Doki atyát)?

Figyelt kérdés

Most olvastam, de az okáról semmit nem találok.

2023. május 2.-án függesztették fel.



2023. jún. 22. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Húha, én is próbáltam keresni, de nem tudni. Ezek mindig sunyiban, titokban mennek! Csak azok tudják, akik ismerték.


De rákerestem ugye az illetőre, és elvileg jó pár évvel ezelőtt is megáldott valami Magyar Gárda-zászlót, tehát túlságosan szélsőséges volt. Már akkor is, ha azóta ez még tovább fejlődött, ki tudja, milyen (tév)tanokat kezdhetett el vetíteni...

2023. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt a régebbi zászlómegáldást én is megtaláltam, de a feltételezéseket elkerülném. Nekem egy karakán papnak tűnik, amilyenre pont szükség lenne.
2023. jún. 23. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fontos, hogy orrodra kössék a felfüggesztés okát. Ha engem kirúgnak a melóhelyemről, arról se kapsz értesítést.
2023. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%

Karakán pedofil pap lehetett ő is. "Kiskorúval való illetlen viselkedés gyanúja miatt" függesztették fel.

[link]

2023. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A cikket köszönöm, úgy értve, mivel vádolják.

Maga a cikk valóságtartalma elég kérdőjeles, mivel csak "gyanúja" szerepel, és rögtön utána kiemelték, hogy egy politikai rendezvényeken is fellépő papról van szó, vajon ez miért kellett ugyanolyan hangsúlyosan leírni a címben...

Amennyit a cikkből látni lehet (csak előfizető olvashatja végig a teljes cikket), annyiból ez csak feltételezés.

2023. júl. 1. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Visszavonták a felfüggesztést :)

Látjátok, aljas vádaskodás volt!


„Dr. Dévényi Ferenc atya ellen 296/2023. szám alatt 2023. május 2-án hozott felfüggesztő határozatát a szeged-csanádi püspök 555/2023. sz. határozatával 2023. szeptember 15-én visszavonta.


A feljelentés alapján elrendelt előzetes vizsgálat eredményeként a kiskorúak ellen történt illetlen viselkedés vádja alaptalannak bizonyult. A keletkezett dokumentumokat a polgári hatóságnak is megküldjük.”

dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez az egyház BELSŐ, ELŐZETES vizsgálatának eredménye. Ők ilyenkor nem nyomoznak, nem foglalkoznak bizonyítékokkal nem hallgatnak meg tanúkat, csak falaznak egymásnak. A milliárdokból stadiont építő szeged-csanádi püspöktől végképp nem várható tisztességes vizsgálat.
dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, ezt a visszavonásra írtad? Mert a felfüggesztést is ők hozták, akkor nem "falaztak egymásnak".
dec. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!