Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bejutottál Ferenc pápa miséjér...

Bejutottál Ferenc pápa miséjére vasárnap a Kossuth téren?

Figyelt kérdés

Hánykor érkeztél?

Volt ülőhelyed?

Könnyen eligazodtál a kordonok között?

Ha álltál, hol?

Láttad jól a kivetítőt?

Melyik utcában vagy téren hol volt az embertömeg vége, aki az utolsó sorokban volt, tudna erről nyilatkozni?

A hangulat milyen volt a közeledben, kedves és fegyelmezett emberek voltak körötted, esetleg csak szórakozó bámészkodók, vagy kötekedők?

A szervezésről mit gondolsz?


Mindenki véleménye és tapasztalata érdekel! Köszi



2023. máj. 2. 08:39
 1/6 anonim válasza:
21%
Aki nem jutott be az nem igazi keresztény.
2023. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok, hogy még a keresztények is fúrják egymást. Dehát mit is várjunk elvakult bigott emberektől? Hajrá!
2023. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi ebben a fúrás?

Van egyfajta véleményem, saját tapasztalat alapján, kíváncsi vagyok máséra is, a hívőkkel kapcsolatos szervezést illetően. Annál is inkább, mert szeretnék a jövőben én is önkénteskedni, ha pápalátogatáson már nem is, de hasonlóan sok embertömeges rendezvényen igen.... Jól jönnek mások észrevételei...

2023. máj. 2. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem a megfelelő rovatba teszed a "Vallás" kérdést?
2023. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hánykor érkeztél?"

- Az Alkotmány utca - Bajcsy sarkára kb 6.50-re. De onnan továbbmentünk a Báthory utcán át, végül a Nádor utcai beléptetőnél mentünk be.


"Volt ülőhelyed?"

- Volt, mert vittem kisszéket. :))


"Könnyen eligazodtál a kordonok között?"

- Persze. De mondjuk mi Pest mellett lakunk, Pestre járunk dolgozni. Barátom konkrétan évekig dolgozz a Kossuth tér mellett, így volt helyismeretünk.


"Ha álltál, hol?"

- A Kossuth tér - Nádor u. sarkán álltunk meg végül.


"Láttad jól a kivetítőt?"

- Nem igazán, nem mindig. De volt közel, csak annyire tűzött rá a nap, hogy ezért nem láttam. A messzebbieket jól láttam.


"A hangulat milyen volt a közeledben, kedves és fegyelmezett emberek voltak körötted, esetleg csak szórakozó bámészkodók, vagy kötekedők?"

Vegyes. Kötekedők nem voltak, inkább csak szentmisén kevésbé viselkedni tudók, akik végig beszélgetnek és zavarják a környezetüket. Sajnos az a tapasztalatom, hogy szabadtéren tartott misén amúgy is sokszor kevésbé vesznek részt méltósággal az emberek.


"A szervezésről mit gondolsz?"

Szektorok kellettek volna és regisztráció. Az Eucharisztikus Kongresszus zárómiséjén ez jobban meg volt oldva szerintem. Furcsállom, hogy nem másolták le újból ugyanazt. Nálunk nagyon lassan haladt a beléptetés, nem volt elég biztonsági, a beléptető kapuk közül legalább kettő nem is működött.

2023. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Mét lábat is csókolt nekem a pápa.
2023. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!