Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki elég olvasott a bibiában...

Kamilla74 kérdése:

Aki elég olvasott a bibiában az letudná írní hogy ki lesz a kővetkező mesiás vagy az aki elhozza a világ végét , vagy akárki akinek ez felmerült a fejében. Hogy fog kinézni ,milyen lesz ,mi fog történi ?( ezt most komolyan kérdem)

Figyelt kérdés

2023. júl. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz olyan hogy következő messiás. Krisztusnak lesz második eljövetele.
2023. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

13. Erről tudjátok meg, hogy ő a törvénytelenség fia, mert képtelen életet adni.



Az Antikrisztus jelei


14. Mert íme, elmondom az ő jeleit, hogy felismerhessétek.


15. Ő egy … sovány lábú fiatalember, ősz hajtincs van elöl a fején, amely amúgy kopasz. A szemöldökei a füléig érnek. A kezének fejein leprás folt.


16. Átváltozik azok jelenlétében, akik nézik őt. Fiatal gyermekké válik. Majd öregemberré változik.


17. Mindenféle jelekkel változtatja meg önmagát, de a fejének jeleit nem tudja elváltoztatni.


18. Arról tudjátok meg, hogy ő a törvénytelenség fia.

2023. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

Nincs engedélyem mindent leírni, sőt lehet nekem is direkt rosszul adták le, de az mindegy.


Az én jelenlegi "tudásom", valószínűsítésem, hogy kb 1 év múlva egy egész rendszerre kitérő átalakulás lesz, amely ponttól elkezdődik az aranykorba való változás. Nem tudom, hogy fog kinézni. Vannak olyan adatrészleteim, hogy az emberiség nagyja meghal, de olyan is, hogy csak kevesen, és politika irányából vesszük vissza a hatalmat. Én nem tudom, nem is ez a szerepem, hogy tudjam. Nagyon jó lesz. Legalább is kinek mi. Neked szerintem nagyon jó lesz, bár talán kellemetlen is, és aggódásos. Sokaknak nagyon rossz lesz, akik erősen az istenkáromló egójukba kapaszkodnak, mivel ez nem fér bele az új út kezdetébe. Akiknek kényelmes a mostani rendszer, azoknak valószínűleg problémás lesz az új, ami az önismeretről, hasznosságról szól majd, nem arról, hogy egy adat vagy, egy rabszolga és a papírod alapján csinálsz valami általában teljesen értelmetlen, haszontalan dolgot. Pl aki most nagyon menő bankár, de a valóságban semmihez sem ért, főleg nem magához, annak nehéz lesz olyan dolgot találnia, amiban alkotni tud, mert nincs önismerete, nem tudja, hogy kell segítésget kérni, és nem is ért semmihez sem. Vagy ügyvéd, vagy, könyvelő. Ezek az emberek semmihez sem értenek a szakmájukat tekintve, így rá lesznek kényszerülve, hogy a személyiségük, és belső készségeik alapján találjanak maguknak feladatokat, amivel a közt szolgálják. Ismétlem, lehet nekem ferdítenek csak, de amikor következő inkarnációit nézem embereknek, akik most még nem tartanak életük végén, akkor nem látok munkát, csak feladatokat.


A következő messiás ugye az antikrisztus lesz. Ő sem igazi messiás, ahogy Jézus sem csinált semmit sem a bolygó rendszerével. Az antikrisztus csak egy bölcsebb, karizmatikusabb valaki, aki pont tökéletes arra a feladatra, hogy megborítsa ezt a rendszer, vagy átvegye a fő irányítást, legalább is a köz szemében, amíg nálánál fejlettebb emberi testben élők segítik ebben.

Ez nem messiás, nem létezik messiás, csak magadban keresd a megváltást. Ő csak egy valaki, akinek mint ember, az is a feladata, hogy új irányba terelje a bolygót.


Fizikailag mindegy is a felismerése, de egy fiatal srác lesz. Igazából, akik ebben lényegesen részt vesznek, amit eddig láttam, mind 25-35 közti valakik emberként.


Az antikrisztust mikor megnéztem eddig nem tudta, hogy ő az, immár annyira közel vagyunk a kezdetekhez, ha minden igaz, hogy már tudja, erősen sejti. Nem tudom miért, most néztem meg, és szinte hogy tudja, hogy ő lesz az.


2#, Nos mivel biblia, ezért szimbólum-mondatok. Megpróbálom lefordítani magyarra a szimbólum-nyelvet.

Oké, nem fog menni, de 1-2 dolog azért biztos.


"Ő egy … sovány lábú fiatalember, ősz hajtincs van elöl a fején, amely amúgy kopasz. A szemöldökei a füléig érnek. A kezének fejein leprás folt."


Lábánál sovány, avagy gyökér csakrában szűkölködő jellemű. Ez kb azt jelentheti, hogy sehonnai, mint te vagy én, vagy bárki, egy átlagos valahonnan, semmi nagy lóvé. Pl ha politika, akkor nem azért lesz politikai hatalmon, mert van anyagi alapja, mivel nincs, mert sovány lábú.


Ősz hajtincs jelezheti a bölcsességét, elvégre nem valami balga valakiről beszélünk, a harmadik dimenziós tanok végénél jár.


A kopaszság nem tudom. Sok mindent jelenthet. Akár, hogy nem egy túlvilági valakit kell elképzelni, hanem aki úgy viselkedik, mint egy közember, vagy azt akár, hogy nincs gát ő és a fény között, de ezt kétlem, hisz a felismeréséről beszélünk, azt pedig az átlag ember nem látná, vagy valami teljesen mást jelent, amit nem tudok.


A szemöldökre nem tudok mit mondani. Talán, hogy mindig nyugodt, és érezni lehet majd, hogy feljebb való azokhoz képest akik az ellenségének kiáltják ki magukat. Nem tudom.


Kezei fején leprás foltot sem tudom. Talán, hogy nem fél majd olyan témákkal foglalkozni, sőt elsőre azokkal foglalkozni, amik a legégetőbbek, legrosszabbak, leginkább a romlást szolgálják.


"Átváltozik azok jelenlétében, akik nézik őt. Fiatal gyermekké válik. Majd öregemberré változik."


Ez minden egyes spirituális emberre igaz. Olyan személyiségbeli alakot választunk, ami az átlag számára befogadható. Ti is ezt teszitek tudattalanul, és kisebb formában. Ez azt jelenti, hogy mindig megmutatja az igazságot úgy, hogy az a rá figyelőknek befogadható legyen. Nem úgy, mint manapság pl a politikánál, hogy csak hazudnak, vagy nem tudnak minden állásponton reprezentálódni. Mi spirituálisan nagyok tudunk minden nézőponttal azonosulni, sőt ott reprezentálni magunkat.


"Mindenféle jelekkel változtatja meg önmagát, de a fejének jeleit nem tudja elváltoztatni."


Ez ugyanaz, csak azt is jelenti, hogy a fő irányt nem fogjuk akarni változtatni, ami az, hogy ebből a mocsokból, ami most ezen a bolygón uralkodik, átmenjünk a fény keresésére és követésére. Szóval akárhogyan is formálja majd azt, ahogyan előadja a dolgokat, ahogy manipulálja a népet szavaival és tetteivel, a belső cél ugyanaz lesz, isten szolgálata, a föld rendszerének mocskosságának eltávolítása.


"Arról tudjátok meg, hogy ő a törvénytelenség fia."


Minden spirituális ember a törvénytelenség gyermeke. Minket isten érdekel. Az ő célja a mi célunk. A vallások, nézetek, megszokások, és minden ember által teremtett istenkáromló mozzanat, számunkra üres, értéktelen.


Ennyi.

Nem véletlenül van egyházi iratokban az, hogy az antikrisztus rossz és rosszat akar, hisz az istenkáromlás szempontjából isten rossz.

2023. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KZitus ***** válasza:

Szia

Miért nem létezik "következő mesiás"? Mos a Messiás szó héber alapigéje a má·sachʹ, amelynek jelentése: ’ken’, ennélfogva ’felken’. 2Mózes 29:2, 7. A messiás (má·síʹach) kifejezés jelentése: ’felkent (személy)’, és görög megfelelője a Khri·sztoszʹ, vagyis Krisztus. Máté 2:4.

Krisztust maga Isten kente fel, és jelölte ki az emberiség megmentőjének. Miért akkor másik? Semmilyen funkciója nem lenne. Ha mégis akad ilyen önjelölt, mint ahogyan sajnos akadt is, azt Sátán küldte maga előtt, hogy elhitesse a hiszékenyeket.

2023. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Nincs más messiás, csak Jézus Krisztus.


Legfeljebb álmessiások lesznek.

2023. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!