Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztalt már akárki olyat...

Nautilus Channel kérdése:

Tapasztalt már akárki olyat hogy később éjszaka mélyebb és komorabb gondolatok jutnak az eszébe?

Figyelt kérdés
Tapasztalt már akárki olyat hogy később éjszaka mélyebb és komorabb gondolatok jutnak az eszébe? Én nekem feltűnt hogyha kb 10 után még fent vagyok akkor komorabb/depresszívebb gondolatok jutnak az eszembe. Lehet ez a természetes fény hiánya ebben a napszakban vagy már fáradt az agyam, nem tudom ténylegesen.

2022. aug. 2. 14:22
 1/3 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Én még nem
2022. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lecsillapodott a hosszú nap , minden lelassul és csendes, sötét. Ilyenkor nem azzal foglalkozik a gondolatod, hogy a napi teendőket mit,hogyan,helyesen végezd el, hanem jön a befelé tekintés.

Nem rossz ez a dolog, de ne uralkodjon el rajtad, sokszor lehúzhat.. Egy kis önismeret fejlesztést kihozhatnál akár belőle.

2022. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha
2022. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!