Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sokszor hallom az Úr hangját....

Sokszor hallom az Úr hangját. Eleinte azt gondoltam, tán megőrültem, de mindig segítségemre van és olyan dolgokat is meg tudok oldani, amikre álmomban sem gondoltam. Forduljak orvoshoz? Nem szeretném őt elveszíteni.

Figyelt kérdés

Édesapám évek óta küzd izületi fájdalmakkal. A hang segítségével (nem mondhatom el hogyan), de 2 hónapja tünetmentes lett apám.

Letettem az angol középfokú nyelvizsgát is, a hang segítségével.



2023. júl. 15. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Skizofrénia. Irány a pszichiátria ha jót akarsz.
2023. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
Na igen. Elég fura, hogy más dolga sincs, mintsem rajtatok segítsen. A többi hadd szenvedjen, nem?
2023. júl. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem szeretnéd elvesziteni akkor Isten se tud segiteni rajtad. Ott lesz veled a hang mindig ne aggódj.
2023. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ma reggel gyónás után beszéltem Norbert atyával. Azt mondta hozzá is szól az úr és ő is tőle kapta rendkívüli képességeit. Az ország minden tájáról járnak hozzá és még Erdélybe hívták gyógyítani a reménytelennek tűnő esetekhez.

Őt 31 évesen szólította meg az Úr, kivizsgáltatta magát, nem találtak nála semmi pszihózist, vagy szervi elváltozást. Az egyház azóta, különleges elismerésben is részesítette már!

Természetesen én nem hasonlítom magam hozzá, senki vagyok mellette, de jó érzéssel tölt el az Úr szeretete.

2023. júl. 16. 12:28
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Ki a tököm az a Norbert atya?
2023. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

#9

Eddig több millió mondta, hogy isten hozzájuk beszél.

Érdekesen isten általában csak rajtuk és a közeli ismerőseiken segített.


Szóval ez melyik isten?

A keresztény? Mert az tuti nem.

2023. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha Norbert atya is kivizsgáltatta magát,akkor te is tedd meg.
2023. júl. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!