Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblia! YouVersion alkalmazást...

Biblia! YouVersion alkalmazást ismerők, használók! Csináltam az elmúlt időszakban kiemeléseket. Le lehet tölteni egyben az összes kiemelést? Amennyiben igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Most 235 kiemelésem van és jó lenne, ha egyben le tudnám tölteni.

Megoldható?

Vagy ha ez nem, akkor a kiemelt szövegrészeket folyamatosan fel tudja olvasni az alkalmazás?



2023. júl. 31. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ezt az appot használom, valószínűleg erre nincs lehetőség. Kutakodtam hogyan lehetne, a beallitasokban legalul van egy olyan opció, hogy extra naplózás,talán az le menti a kiemeleseket?! Segíteni sajnos nem tudtam, remélem sikerül majd. :)
2023. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! Kipróbáltam, amit javasoltál, egyelőre így sem sikerült.
2023. aug. 2. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!