Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus ide vagy oda hívő...

Jézus ide vagy oda hívő vagyok és nem szeretem aki utálja hitünket megveti Istent vagy Jézust és kifigurázza a vallást. Ezek az emberek kárhozzanak el vagy ne?

Figyelt kérdés
Személy szerint én az mellett döntök hogy pokolra velük

2023. aug. 21. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te csak törődj a magad üdvözüléseddel!
2023. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazad van 1es. Az a baj ha indulattal vannak felém én is indulatos tudok lenni.
2023. aug. 21. 14:55
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Atheista vagyok, nincs semmi bajom a keresztényekkel. Csak szimplán nem hiszek abban amiben ők. Néhány hívő nagyon rám akarja erőltetni hogy én is higgyek istenben stb. Nyilván nem mindenki, csak egy bizonyos réteg. Elfogadom ha valaki hívő, de én nem vagyok, és nem is leszek az.
2023. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha amellett döntesz, hogy pokolra velük, el is kárhozol emiatt. De csak azért mert nemhogy nem követed Jézus tanítását, de ellentétes vele a hozzáállásod.

"Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, a kik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, a kik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, a kik háborgatnak és kergetnek titeket." (Máté 5:43-48)

2023. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

2# Akkor még nem voltál a pokolban. Ha átvisz Jézus a halál árnyékának völgyén, akkor nem tudod kívánni senkinek ezt.

Jó lenne, ha kérnéd Jézust, hogy segítsen Neked ilyenkor. Mutassa meg, hogy Ő mit tenne.

Amúgy ma is igaz, amit a kereszten mondott az Atyának, ti. nem tudják mit cselekesznek.

Mostanság én is többet éneklek dícséreteket, imádó dalokat, hogy az Isteni békességemben tudjak maradni. Mindenki ki tud akadni vmin. Csak a megoldást , a jó receptet kell tudni a Bibliából. A Isteni szeretet, hála és áldás mindenképpen. 😉

2023. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézus a bűnösöket is szereti. Ha te nem így teszel, vajon mennyire vagy igazi hívő?
2023. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jolvan na. Az vesse rám azt a követ aki még nem érzett gyülöletett nem hívő iránt
2023. aug. 21. 16:20
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsére nem te döntesz, meg nem is az itteni válaszolók.

(Most eltekintve attól, hogy az egész értelmetlen hülyeség, amit kérdezel!)

2023. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na tessék 8as már ítélkeztél is. Jó érzés volt lehülyézni a kérdésem mi? Na látod...Miről is beszélgetünk. Ugyan olyanok vagytok. Mind formák vagyunk ebben a romlott világban.
2023. aug. 21. 16:48
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Jézus szerint el fognak kárhozni:


Mk 3:28 Bizony mondom néktek, hogy minden bûn Megbocsáttatik az emberek fiainak, még a Káromlások is mind, a melyekkel Káromlanak:



Mk 3:29 De a ki a Szent Lélek ellen Szól Káromlást, nem nyer Bocsánatot soha, hanem örök Kárhozatra Méltó;

2023. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!