Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt igazi papok?

Vannak itt igazi papok?

Figyelt kérdés
Aki igazi pap, annak írnék csak privátban.

2023. szept. 25. 00:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 Lucifer-666 ***** válasza:
78%
Inkább írj ki kérdést. Megöl az unalom...
2023. szept. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
65%
Egy lelkészt tudok.
2023. szept. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
82%

Mit akarsz éjfélkor privátban egy paptól?

Te kis pajkos!

2023. szept. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam h másnap nézem meg h van e pap, azért írtam éjfélkor. plussz megfáztam és egész nap csak aludtam. ekkor ébredtem fel, de még így sem bírtam sokáig.
2023. szept. 25. 08:52
 5/57 Lucifer-666 ***** válasza:
23%
Jobbulást kívánok!
2023. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Lucifer 666 örülök, hogy unatkozol. Bárcsak én unatkozhatnék. Jó, kiírom. Annyi a gondom-bajom...Nos hát vagy 10 évvel ezelőtt Sátánista beavatást csináltam. Azóta vannak rémálmaim és halucinációim. Most is voltak. Már nagyon unom. Igazság szerint már legyőztem minden félelmemet és Sátánhoz sem szeretnék semmi kötődést. Nem tudom, hogy hogyan szabadúlhatnék meg a rémálmoktól, halucinációktól. Voltam minden féle agyi ct-n, mri-n és pszichológiai teszteken és vizsgálatokon. Semmit sem mutattak. Elmondtam mindent és még pszichológusok sem állították h skizofrén vagyok.

Unom már az egészet h egy normális álmom sem lehet. Unom a csámcsogó hangokat, fenyegető beszédeket,vagy ígérgetéseket, karmolásokat, tárgy röpködéseket, rémes lény halucinációkat és főleg a random vakító fényeket.

2023. szept. 25. 08:59
 7/57 anonim ***** válasza:
22%

Lehet fekete penész okozza a gondodat. Érdemes olyan szakemberhez fordulni, aki ózonnal dolgozik.

Vagy aludj világítás mellett - nekem ez jött be, évek óta nem volt lidércnyomásom.

2023. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
27%

Sátánistaként bizton állíthatom,hogy nem létezik Sátánista beavatás mivel azok a szférák el vannak zárva a szertartástól.

A Sátánista mágia című könyv első fejezetében bőven ki van fejtve ennek lehetetlensége.

2023. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
19%
Ha lefekszel egy pappal, attól jobb lesz?
2023. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 Lucifer-666 ***** válasza:
17%

#6 nyilván nem komolyan értettem. Életemben egyszer egyetemen matematika órán unatkoztam, de ott majdnem öngyilkosságig fajult, csak hát nem hordok magammal szúró-vágó-daraboló eszközöket 😊


Szerintem próbálj ki egy szaunafelöntést. A "sátán" nem szereti a meleget.

Mondanám, hogy kutyharapást a szőrével, de ettől egy orvos is kiakadna.

Ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal. A te hangodat felismered a tárgyak meg nem szoktak röpködni. Igyál meg egy sört és ülj be egy 3D-s filmre. Kapcsolódj ki;)

2023. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!