Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintem ráleptem a széles...

Szerintem ráleptem a széles útra amiről Jézus ova intett minket. Nagyon félek, hogy elveszek. Eddig a keskeny kapunk mentem be rajta jártam 1 évig, de most azt érzem h visszafordultam, és ráléptem a széles útra. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Visszafordulnek.

Persze sok minden attol fugg, hogy milyen volt az altalad keskeny utnak nevezett ut. Lehet hogy tenyleg jarhatatlan. Lehet, hogy meg keskenyebb utat kellene keresned.

2023. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt éreztem egy ponton, hogy nagyon nagyon szűkül és egy fajta streszt is rakott belém és visszafordultam, de most meg keresem megint.
2023. szept. 25. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia !


A covid alatt én is éreztem hasonlóan, nekem az alábbi dal által segített az Úr.


[link]



Ezt a jó hozzáállást Pál apostol is alkalmazta.


Apcsel 16,25

A börtönben az éjszaka közepén Pál és Szilász imádkoztak, és dicséreteket énekeltek Istennek, a többi fogoly pedig hallgatta őket. 26 Hirtelen erős földrengés támadt, amely az alapjáig megrázta az egész börtönt. Az ajtók azonnal kinyíltak, és a foglyokról leestek a láncok.


Mai örömteli bátorító:)


Minden körülmények között adjatok hálát Istennek — mert ez az Isten akarata a Krisztus Jézusban! -1Tessz.5,18


Minden körülmények között adj hálát.

Akkor is ha jól megy,akkor is ha nem...ha éppen sikerült elérnem a kitűzött célt,akkor is,ha nem.....akkor is ha ki sem látszom a problémákból,akkor is ha éppen semmi problémám nincs. Akkor is ha nem látom a megoldást, mert Isten látja és már elkészítette.

Isten csupán egy hálás szívet kér,egy hálaadást,hogy, "bizom benned Atyám !"....bárhol is vagyok most,tudom, hogy győztes vagyok és hiszem, hogy a legjobbat hozod ki minden helyzetemből. Ezért hálás vagyok és örvendezik az én szívem.

Legtöbb esetben a rossz döntéseink és a halogatásaink miatt vagyunk ott, ahol vagyunk.

Bár tudjuk, hogy mit és hogyan kéne tennünk, mégsem tesszük. De Isten akkor sem hagy cserben.

Az engedetlenségünk miatt sem vonja meg kegyelmét, mert megígérte, hogy mindig velünk lesz és soha el nem hagy. Szeretete és jósága velünk van.

Adj hálát ma, ott, ahol vagy.

Legyen örömteli napod:)


Hallgass hadonló Igehirdetést, hogy erősödjön a hited... kell hallanunk Jézusról

[link]

2023. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kutass magadban, meditálj többet. Mivel érzed, hogy valami nem jó történik, képességed is van megtalálni azt és tenni ellene. Kérd a teremtőnk és angyalaid segítségét, hogy meditációidban megtaláld a gondot, és legyen esélyed tenni a romlás ellen.

Ha a keskeny úton jársz, nincs stressz. A keskeny úton járás leveszi válladról a stresszt, akár teljesen is.

2023. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lucifer-666 ***** válasza:
Enyém vagy. Nem mondok le rólad 😊
2023. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez konrétan?
2023. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Taxit hívnék.
2023. szept. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!