Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az,hogy a Bibliában...

Miért van az,hogy a Bibliában is világosan írva van,hogy a nőknek azt a viseletet kell viselniük mint a zsidó,muszlim nőknek,hogy el kell takarniuk a hajukat de ehhez csak az ortodox nők hűek,tartják meg?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 20:22
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
72%
Idézd a parancsolatot légyszives!
2023. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
55%

A Mózes könyve 5;14 szerint a disznó húsát sem lehetne enni. Mégis eszik. A keresztények sokszor kényükre kedvükre értelmezik a bibliát, és találnak rá kiskapukat. Én azt hallottam hogy Jézus eljövetele eltörölte az ószövetségi törvényeket. Aha. Jó vicc. Én itt gondolkodtam el, mikor keresztény voltam, hogy isten törvényét nem lehet törölni, másképp minek íratott volna le?


Egyes keresztény felekezetek csak akkor tesznek kendőt ha egy férfi jelenlétében imádkoznak. Ezt sem értem.. a gyülekezetben meg a közös imánàl senkin nem volt kendő. Ez csak 2 példa a sokból

2023. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
89%
A mai keresztény lányoknàl látom ugyanúgy a csúnya,gyűlölködő beszédet, alkoholt, miniszoknyàt ès mell kidobós felsőket. Emellett ezer biblia idézetet a profiljukon. Na ezeket nem lehet össze egyeztetni. Jézus szerény volt...
2023. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 Lucifer-666 ***** válasza:
38%
Mert vannak olyan értelmesek, hogy nem így fejezik ki a hitüket. A fiúk meg magasabb szinten vannak annál, hogy sétáló húsként tekintsenek egy nőre.
2023. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
4 És akk az ortodoxok meg még kőkorszakiak?!
2023. szept. 30. 21:21
 6/60 A kérdező kommentje:
4 Egyébként akk semmit nem kell komolyan venni a Szentírásból,ha ennyire mindenki maga dönt hogyan csinálja.
2023. szept. 30. 21:23
 7/60 anonim ***** válasza:
94%

Nazarénus nők is elfedik a hajukat egy kis kendővel.

Minden vallas mashogy ertelmezi a bibliat

2023. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk mert keresztények, nem zsidók.
2023. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
61%

Mert nincs benne ilyen, egyedül azt írja, hogy közösségi imádkozás esetén kell felvenni a nőknek valamit fejükre.

Sajnos már a kérdésben is hazug állítás van :(

2023. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
9 Hát nem
2023. szept. 30. 22:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!