Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem gyanús Jézus krisztus...

Lucifer-666 kérdése:

Nem gyanús Jézus krisztus feltámadása?

Figyelt kérdés

Egy talk showban sem jelent meg, több mint 2000 éve.

(az imákra sem válaszol egy angyal, bezzeg Bálámnak még a szamara is beszélt)...



2023. okt. 7. 00:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Az imákra a válasz a Bibliából kiolvasható. Csak sz emberek lusták olvasni. Tisztelet a kivételnek és dicsőség az Úrnak!
2023. okt. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát Luci itt csak Te vagy gyanús. Meg azok, akik Jézus ellen és a Biblia ellen vannak 😅😂🤣 Hamis a baba, de rendesen.
2023. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%

De, tényleg gyanús.

És akkor mi van? Kinél reklamálsz?

2023. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 IstenGyermeke1 ***** válasza:
100%
Legközelebb többet gondolkodj, mielőtt kiírsz egy kérdést. Sokkal jobb kérdéseid is voltak…
2023. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 régen fénylő csillag voltam, most már felfuvalkodtam.
2023. okt. 9. 00:00
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

De nem kötelező, hogy neked ez legyen a sorsod!

Magad is alakítod, és te döntöd el, merre szeretnél menni.

2023. okt. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Igen, a fénylő csillagok általában felfuvalkodnak. ez várnapunkra is. Legalábbis most azt mondják, hogy így lesz. Aztán Bummmmmmm!
2023. okt. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%

Mi az hogy nem válaszol az imára? Valószínűleg nem figyelsz rá. Nem hiszem hogy csak úgy egykettőre megjelenne neked és elmondana mindent.

És amúgy az egész hit kérdése.

De gondolj bele. A tanítványok azt állították hogy feltámad. Megjegyzem sokan látták őt. Jézus nem volt tetszhalott mert átszúrták a szívét. Aztán ha ellopták volna akkor csak fölkapták és vitték volna, nem hajtogatták volna össze a fejét takaró kendőt. A másik. Ha csak kitaláció lett vona hogy feltámadt, az apostolok egynilyen hazugság miatt haltak volna meg? Sztem ha hazudnának, akkor elmondták volna hogy mentsék a bőrüket. Ezek csak az én érveim, mindenki azt gondol amit akar. De szerintem tényleg feltámadt.

2023. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%

Nem pontosan úgy történt ahogy megírták...

Őslakó című film rémlik?

2023. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Nem rémlik. Nem láttam a filmet. Jézus történelmileg bizonyított személy. És az apostolok is
2023. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!