Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ilyen ateistáknak nincsen...

Az ilyen ateistáknak nincsen lelkiismeretük vagy mi? Tiszteletlenek a hívőkkel szemben, és mindenfélének nevezi őket... És még bocsánatot sem kérnek! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2023. okt. 15. 23:36
1 2 3 4
 21/32 Potyondi Gergely ***** válasza:
6%
* Lukács 6,22-nél eggyel több [emberek]-et írtam.
2023. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
7%

Az talán köztudott,hogy Krisztus követőinek kötelessége a megváltás örömhíre terjesztése mindenkinek,aki nyitott arra.

(Krisztus erre határozott parancsot adott,mielőtt visszatért az Atyához.)


Mi indokolja viszont az ateisták -bocsi a görög kifejezésért- állandó jelenlétét egy vallásos oldalon?


Talán főnökük,az Ördög Úr parancsolja nekik az istentelen jelenlétüket?

2023. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
34%

#6 kérésére példát írtam az ateisták vallásosokkal szembeni tiszteletlenségére. Erre lepontoztatok, - nyilván az ateisták egy részére jellemző tolerancia nevében - holott csak a kérdésre válaszoltam.

Ezek után nem értem #6 kérdését. #13 vagyok.

2023. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%
#13/23 Egy ateistának mindig igaza van, alanyi jogon. Ő bárkit bármikor megsérthet, mert ő felsőbbrendű ember.
2023. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%

Mert a hívők sosem pontoznak le senki csak azért mert nem értenek egyet vele vagy hasonló értelmetlen indok miatt.

Mert a hívők sosem szólják le, sértegetik a másikat vagy a nézeteit.

...

2023. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
A hívők is emberek.
2023. okt. 17. 11:40
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

De várj. Akkor ezek szerint nekik sincs lelkiismeretük attól még, hogy hívők?

Vagy miért is kell akkor ilyen kérdéseket kiírni ha ők is megcsinálják ugyan azokat?


De ha a hívők is pont ugyan olyanok akkor miért is kellenek az ilyen megjegyzések?

"Egy ateistának mindig igaza van, alanyi jogon. Ő bárkit bármikor megsérthet, mert ő felsőbbrendű ember."

"Erre lepontoztatok, - nyilván az ateisták egy részére jellemző tolerancia nevében - holott csak a kérdésre válaszoltam."

2023. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nekem is van bűntudatom amikor érzem. Egy belső idegesítő érzés.
2023. okt. 17. 11:46
 29/32 anonim ***** válasza:
33%

#27 Ami #23-at és #24-et illeti, fölcserélted a sorrendet. Így egy kicsit másképp látszik a dolog.

Egyébként #13 valóban a kérdésre válaszolt.

2023. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

"Isten az embert, jónak teremtette, és ha egy ateista elkezd szidni, nem az a megoldás hogy visszaszidod.


Vagy elmondod hogy nem értesz vele egyet, vagy elmondod neki hogy helytelen dolog mások felett ítélkezni, vagy figyelmen kívűl hagyod"


Magánvéleményed jelentősége jelentéktelen. Pál még azokat is átkozottnak mondja, akik állítólagos hívő létükre meghamisítják az igazságot (Gal 1:8.9), nem hogy az ateisták, akik megvetik az igazságot és annak forrását. Ki van jelentve, hogy

Ézs 11:4 Igazságban ítéli a gyöngéket, és tökéletességben bíráskodik a föld szegényei felett; megveri a földet szájának vesszejével, és ajkai lehével megöli a hitetlent.[Más szóval az ateistát!]

Ézs 26:10 Ha kegyelmet nyer a gonosz, nem tanul igazságot, az igaz földön is hamisságot cselekszik, és nem nézi az Úr méltóságát.


A gonosz = ateista, aki tagadja, becsmérli, káromolja az Istent!


[Tavaly minden második elküldött e-mail csaló email volt a világban: az internetes bűnözés 7000 milliárd dollárt emésztett fel 2022-ben. Minden hónapban másfél millió rosszindulatú weboldalt hoznak létre a csalók... [link] Ezek mind kőkemény ateisták! Erről miért nem beszélnek az ateisták, hogy ők vannak ezek mögött a dolgok mögött, mert megvetik Isten erkölcsi törvényeit. Az ateista nem féli az Istent, ezért mer gonoszságot cselekedni, mert saját erkölcsi törvénye van, amit magának gyárt!


Tehát ne papoljon itt egy ateista sem és egy ateistákat védő se, mert az ateisták sorsa előre meg van írva, és aki erről bizonyságot tesz, az nem magánvéleményt mond, hanem közli Isten kinyilatkoztatott végzését, ami ellen fellebbezésnek helye nincs!


Az ateista vagy megtér vagy megítéltetik, és nincs harmadik lehetőség.


Az itt megforduló ateista védőügyvédek szövegeinek semmi jelentőségük nincs!!!


Ez a kibeszélő fórum teljesen alaptalanul ad lehetőséget az ateista szerecsenmosdatásra, ahol maguk az az ateisták

játsszák el a szépfiú-jófiú meséjüket, amiket el is akarnak fogadtatni. Aki elfogadja, az az oldalukon áll, mentegeti őket, de ez teljesen eltér a csalók megítélésének jogos isteni követelményétől!


Ef 5:10 Meggondolván, mi legyen kedves az Úrnak.

Ef 5:11 És ne legyen közösségtek a sötétségnek gyümölcstelen cselekedeteivel, hanem inkább meg is feddjétek azokat;

2023. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!