Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, mi a véleményete...

Keresztények, mi a véleményetek a Fidesz hazugsággyáráról? Egy magát kereszténynek vallók így kampányolnak. Hiteles keresztények vagy báránybőrbe bújt farkasok Orbánék?

Figyelt kérdés

A Fidesz lakájmédiája, amely ontja magából a hazugságot, helyes dolog? Isten azt akarja, hogy hazudjon a magát kereszténynek valló Fidesz, vagy azt akarja, hogy más becsületében kárt ne tegyenek.



[link]



2023. okt. 20. 16:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#20

Bármikor elránthattam volna a másik embert az autó elől, de én hagytam hogy kimenjen elé.


Jobb így?

2023. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#21 Ezzel a felfogással zárjon be az összes kórház, mert ha Isten azt akarja, hogy valaki meggyógyuljon, akkor úgyis meggyógyul, ha meg nem gyógyul meg, akkor nem akarta. Iskola se legyen, és senki ne is tanuljon, mert ha Isten azt akarja, hogy tudjunk, akkor úgyis tudni fogunk, ha meg nem, hát akkor nem akarta.

De foci se legyen, mert ha Isten azt akarja, hogy gól legyen, akkor foci nélkül is lesz gól...


"Jobb így?"

2023. okt. 24. 19:06
 23/33 anonim ***** válasza:

Szerintem men azt a logikát követed amot írtam.


Viszont a te logikád alapján úgy sem kellene segítenem, mert isten megmenti ha akarja.



🥵

2023. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

De akkor senki ne csináljon semmit se, mert ha Isten azt akarja, hogy "megcsinálodjon", akkor úgyis megcsinálja. - Ez a te logikád, ha következetesek vagyunk.

De azt nem értem, hogy Isten miért hozott törvényeket, ha azt akarta, hogy megszegjék. Netán csak nem azért teremtette az embereket, hogy a bűneikben cinkosuk lehessen?!

Csak követni próbálom a logikád, ami szerintem kicsit sántít.

2023. okt. 25. 16:00
 25/33 anonim ***** válasza:

Te miért tereled a témát?


"Semmi sem történik amit isten ne akarna.

Szóval az első lehetőségre szavaztam."

Ez volt az első kommentem itt és még mindig nem mondtál semmit ami ezzel tényleg szembe menne.

2023. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Ellenpéldákat mondtam, amivel rámutattam, hogy hiba van a "szoftveredben". Persze megértem, hogy nem akarod észrevenni.

De érvelj az állításod mellett! Ha Isten valamit akar, akkor miért tiltja törvényben? Talán azért, mert azt akarja, hogy megszegjék a törvényeit?

2023. okt. 25. 23:24
 27/33 anonim ***** válasza:

#26

Isten döntötte el mi létezzen és mi nem.

Minden tárgy, minden ami természete és nem, minden koncepció.


Innentől kezdve isten teremtett minden jót ÉS rosszat.

2023. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Waff ***** válasza:
27@: nem, Isten nem teremtett semmi rosszat.
2023. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#28

Istennek van csak teremtőereje.

Lehet ezt még nem hallottad.

2023. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Waff ***** válasza:
29@: ez így van.
2023. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!