Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megtudja nekem valaki magyaráz...

Langercs kérdése:

Megtudja nekem valaki magyarázni, hogy miként lehet Szűz Mária az angyalok királynéja? (A tegnap hallottam a Mária Rádió műsorában. Isten áldása legyen munkájukon, szolgálatukon.) Az én bibliai ismereteim szerint, ez nem biblikus.

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 11:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs.
2023. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
23%
Mi lenne ha azokat kérdeznéd, akiktől ezt hallottad?
2023. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
62%
A Jelenések könyvében Mária, mint mennyei királyné jelenik meg, fején 12 csillagból álló korona. Picit frissítsd hiányos bibliai ismereteidet.
2023. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges, csak itt nem arról a Máriáról van szó aki Jézus anyja volt a (bukott) angyalok királynéja vagy más szóval az ég királynője de nem a menny hanem az alatta lévő Sátán királyságában az egyik fő erősség a Jézabel szelleme.
2023. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

#4

Krisztus édesanyja a bukott angyalok királynéja? Te se vagy normális...

2023. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen normális vagyok, Mariának ezt a címet vagy rangot a Katolikus egyház adta az amelyiktől a középkorban az inkvizíció származik vagy a Vatikáni épülete egy kígyó fejét ábrázolja vagy az amiben a mai korunkban a Babiloni ősvallás elemmei keverednek vagy az amiben megmagyarázzák a bálványok tiszteletét és így legálisan lehet szobrok elött imádkozni.
2023. okt. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
70%

#4

A saját Édesanyádról beszélsz így... Szomorú.

2023. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
40%

#6

Miért van benned ennyi gyűlölet? Rendben, a katolikusokat gyűlölöd és hazudsz róluk mindenfélét, de miért gyűlölöd Szűz Máriát?

2023. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%
Úgy, hogy a katolikus szekta rengeteg olyan marhaságot kitalál, aminek köze sincs a Bibliához. Na ez is ilyesmi lehet.
2023. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
9%
Nem gyűlölöm a katolikusokat,csak szeretem az igazságot de ha azt gondolod hogy hazugságokat írtam akkor mindenképpen nézz utána azoknak dolgoknak hogy lásd a valóságot...
2023. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!