Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sokan panaszkodnak,de ha írok...

Sokan panaszkodnak,de ha írok segítségről,az ÚR JÉZUS KRISZTUSRÓL,Aki sok emberen segített,rajtam is,nem kell.Miért?

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 04:25
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Igazából a fő gond, hogy sosem érti meg, hogy mi azzal a gond mikor totál témaidegen kérdésekhez bevágja, hogy márpedig a megoldás a vallás és pont, mindegy, hogy eltörte a lábát, vagy épp depressziós, de neki a vallás kell, aztán mikor leoltják érte akkor nem érti meg, hogy hol a gond, és csinálja újra előlről.
2023. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem vallás. Nem bálvány. Nem a bajhoz gyenge, erőtlen ember. Nem sátán, és démonok. Nem bármi és bárki, ami és aki nem tud gyökeresen és igazán segíteni. Van egyáltalán aki tud igazán ás gyökeresen? Van olyan s z e m é l y? Nem vallás. Nem filozófia. Van? Van!!!
nov. 24. 00:13
 33/55 anonim ***** válasza:
A pszichológus az lehet tudna.....
nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
nem kell, nem kell, nem kell, nem kell, nem kell, ... "István a király"-ból
nov. 24. 10:22
 35/55 anonim ***** válasza:

Kérdező nem jó az idézeted mert az István a királyban ezt pont Nagy Feró énekli a pogány :

" Nem kell olyan isten ki mindent megbocsát, nem kell olyan isten ki megöli egy fiát, nem kell olyan isten ki nem tud magyarul, szabad magyaroknak nem kell ilyen úr..."

És a pogány tömeg vele skandálja:

Nem kell, nem kell, nem kell...

Nem hiszem, hogy erre gondoltál, nem jó az asszociációd, én a helyedben azért egy segítő szakembert azért keresnék magamnak...

nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

Jó volt az idézetem és igaz.

...pogány magyaroknak nem kell ilyen ÚR, nem kell, nem kell, nem kell, nem kell, nem kell ...

nov. 24. 12:20
 37/55 anonim ***** válasza:
Úgy látom elbeszélünk egymás mellett.
nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Én pontosan megértelek Kérdező!

Él az Úr, aki téged megérintett. Él a Krisztus, aki meggyógyított.


Biztosítalak téged Kérdező, hogy nem kell neked pszichológus. Így van ez, ha az embert felnőtt fejjel éri el az Isten. Én is így voltam.

3 és fél éve történt, hogy megtettem, szívemben és talán még testben is térdre borultam és könyörögtem Jézushoz, hogy segítsen. Én úgy könyörögtem hozzá, hogy Ő az Isten. Akkor magamon már segíteni nem tudtam. És az Isten elvette betegségemet. Az ördög pedig megkísértett. Nagyon sokáig, nagyon erőteljesen kísértett és végül el is buktam és ismét a betegségem győzedelmeskedett. Ezután pedig az Úr tanította meg a Biblia által , hogy hogyan tökéletesíthetem a hitem. Végül már nem kellett többet elbuknom. A lelkem hála Istennek meggyógyult. A testem is rendbe jött és a környezetem is megváltozott. Mintha Isten kirostálta volna mellőlem a gonoszokat és az önző embereket.

A Biblia mindig segített és a Mester, Jézus megtanított mindenre, amit a Biblia által taníthatott a hit erejéről. Sőt még olyat is tanított, amit a papoknak nem tud megtanítani, mivel papok.

Akiket az attól való félelem vezérel, hogy Istent és Jézust egy személyé tegyék, azok sajnos csupán az igazság egy részét láthatják meg.


Nekem kellett az, amit Jézus nyújtani tudott. Nekem kellett, hogy soha ne legyek egyedül. Fájdalmas volt, amikor lecsapkodta rólam a vadhajtásaimat, de már nem fáj, hanem erősebbé tesz. Így szolgálom az Urat. Ahogy a papok nem tehetik.

nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
61%

Liberális teológus kiröhögne ez a definíció után. Attól, hogy hangokat hallas a fejedben, ami a TE HANGOD valójában nem lesz valid, de valami idegrendszeri vonás miatt nem tudott ezt a kognitív szinten meglépni.


Van ilyen elmélet a bicameral elméről. Annyi az egész, hogy nem tudták az emberek sok ideig ki hangja beszél velük a fejükben. El is hitték az összes zagyvaságot, amit éppen fingot a feje.


Volt olyan "pogány","eretnekek", akik nem tudnak saját belső beszélő hangját használni, mert nincs nekik. Marad más szimbolikus nyelvezet, ahol "isten" dumája nem létezett. Whoops. Na ők voltak a főellenségek. Ők azok a proto-ateisták.


Alapból a menny egy diktatúrának elmegy.

nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ide írok egy linket a témáról. Nekem nagyon tetszik és nagyon igaz. [link]
dec. 11. 10:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!