Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem értem miért panaszkodnak...

Nem értem miért panaszkodnak a Covid védőoltást kapott emberek, amikor világosan megmondták, hogy súlyos mellékhatása is lehet, és mindenki csak saját felelősségére oltathatja be magát?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt hallom, hogy állandóan "elkap" valamilyen betegség, fertőzés. "Az immunrendszerem már nem működik úgy, mint régen, még az oltások előtt és biztos az új vírus variánsok (delta, gamma, majomka) miatta vagyok annyira beteg".

Vagy szívizom problémák, ritmuszavarok, az "ízületeim újabban állandóan begyulladnak". A másik ismerősömnek vérrög miatt fél éve nem tud dolgozni, fiatal és az oltás előtt soha semmi ere utaló problémája nem volt.


Végül is ezt akarták, nem? Elkerülték ugyan a covid-19 betegséget, de az ára ennek az volt, hogy beoltatják magukat! Akkor most mit jajonganak?


2022. dec. 9. 08:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem értelmes ismerőseim vannak, akik nem fognak minden hülyeséget az oltásra.
2022. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván csak provokálsz, próbálod felnagyítani, pontosabban félremagyarázni, az oltás mellékahtásaként bemagyarázni bizonyos egészségkárosodásokat. Nyilvánvaló, hogy egy-egy kiragadott eset nem fog megmagyarázni összefüggéseket: ha ezt vennénk alapul, azt kellene hinnünk, hogy a Covid védőoltás megöli az embereket, ellenben a fülgyertya gyógyítja az autizmust.


Ez az "előtte soha nem volt ilyen baja" eléggé szubjektív: nekem is a semmiből jött egy autoimmun betegségek pár éve a semmiből, és ha keresem az okát, akkor egyszer egy fertőzést találok ennek, máskor arra jövök rá, hogy talán már 10 évvel korábban elkezdődött ez az egész. Nagyon szubjektív, hangulatfüggő, az ember hogyan látja az egészségét.


Egyébként aki abban a hiszemben van, hogy a védőoltás okozott nála egészségügyi problémát, azt róhatja fel, hogy bizonyos szinten volt nyomásgyakorlás a hatalom részéről.

2022. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%

Nemattóvan?



[link]

2022. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ezek az elmesélések olyanok, mint hogy anyám emlékei szerint neki egész gyerekkorában a faluban senkinek nem fájt a torka, mert jó levegőt szívtak és kerti gyümölcsöt ettek. És a faluban mindenki vagy 100 évig élt, szintén a jó levegő és kerti gyümölcs miatt. Ja és amikor egyszer elmentünk valahova, ahova nem akart menni, akkor rosszul lett, mentőt hívtunk rá, de amint a mentő elvitte "varázslatos módon" hirtelen jól lett...
2022. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem panaszkodok, 3 oltást kaptam, ahogy a családom és baráti köröm többsége is. Nem vagyunk gyakrabban betegek, köszönjük, jól vagyunk.
2022. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom te hol élsz, de kötelező volt beadatni
2022. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Én, a feleségem, a négy szülőnk és 3 nyagyszülőnk kiváló egészségben vagyunk. Össze-vissza mindenféle gyártótól kaptunk covid oltást.
2022. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát én direkt benyomattam 3-at hátha vége lesz, és nem kell a 3 műszakba tovább szenvedni a gyártósoron. Csakhát az a helyzet hogy semmit nem érzek. (Sajnos dolgozhatok tovább.)
2022. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Persze, persze értem én, hogy "benyomtam 3-at", meg az anyósomnak sincs semmi baja, meg kiváló egészségnek örvendünk stb. sztorikat...



De továbbra is érvényben van:

1, A vakcinák nem védenek meg a fertőzéstől

2, Nem védenek a továbbadástól sem

3, Nem védenek meg az újabb variánsoktól

Ugyanakkor nagyon sok maradandó mellékhatása lehet (sztrók, vérrögök, maradandó fejfájások, szívizom gyulladás, rák, ízületi gyulladások stb)


Viszont akik ebben benne voltak, mint hangadók "degeszre keresték magukat".


Marxnak igaza volt: "A LÉ határozza meg a tudatot".

Tehát akik anyagilag közvetve, vagy közvetlenül érdekeltek a vakcina bizniszben azok számára "hatásos", nagyszerű", "visszanyertem az egészségemet" szintű válaszokat lehet kapni, akik pedig elszenvedik a következményeit (elhaláloztak, az okokat pedig ráfogták a vírusra) azok , "hát így jártak".



Konklúzió, Dr. Bubó Bubó után szabadon: "Az emberi butaság ellen nincs védő oltás"

2022. dec. 9. 10:59
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

"1, A vakcinák nem védenek meg a fertőzéstől

2, Nem védenek a továbbadástól sem

3, Nem védenek meg az újabb variánsoktól"


Ezt honnan veszed?

2022. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!