Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus Krisztus hogy reagálna...

Jézus Krisztus hogy reagálna ha állatkínzónak nevezné Őt valaki?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

"Ha a világ gyűlöl titeket, tudjátok meg: engem előbb gyűlölt nálatok. Ha a világból volnátok, a világ mint övéit szeretne titeket. De mivel nem vagytok e világból valók – hiszen kiválasztottalak titeket a világból –, gyűlöl titeket a világ. Emlékezzetek vissza a tőlem kapott tanításra: nem nagyobb a szolga uránál. Ha engem üldöztek, titeket is üldözni fognak. Ha az én tanításomat megtartották, a tiéteket is megtartják. Mindezt miattam teszik veletek, mert nem ismerik azt, aki küldött engem. Ha nem jöttem volna és nem tanítottam volna őket, nem volna bűnük, így azonban nincs mentségük bűneikre. Aki engem gyűlöl, Atyámat is gyűlöli. Ha nem vittem volna végbe köztük olyan tetteket, amilyeneket senki más nem cselekedett, nem volnának vétkesek. Most azonban látták ezeket és mégis gyűlölnek engem is, meg Atyámat is. De teljesednie kellett a jövendölésnek, amely törvényükben olvasható: ok nélkül gyűlöltek engem."


Jézus szavai ezek Jáénos szerint (János 15:18-25)

2023. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Potyondi Gergely ***** válasza:
60%

A kettes válasza nagyon hasznos.


Jézus nem állatkínzó. Akkor sem lenne az, ha a világon mindenki ezt állítaná róla.

2023. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Potyondi Gergely ***** válasza:
60%
Pontosabban az 1-es válasza nagyon hasznos.
2023. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lucifer-666 ***** válasza:
68%
Nevetne, hogy az ételt nem lebet bántani. De a halfilézéskor elsunnyogna...
2023. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1

Semmitmondó és csak azoknak hat valamit ez a pár sor, akik hisznek ebben.

Ezek csak üres kijelentések.

2023. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!