Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kérdeznél Istentől, ha...

Mit kérdeznél Istentől, ha újra testben válna nyilvánvalóvá?

Figyelt kérdés

Tehát, ha eljönne a messiás, a nagy tanító, a visszatért Jézus és te is feltéphetnél neki egy- két kérdést, akkor mit kérdeznél tőle?


Ha mondjuk a te saját vallásod leg fontosabb és általad leginkább tisztelt alakja jelenne meg előtted, nyilvánvaló módon, és azt mondaná, hogy "Kérdezz!" Mit kérdeznél?



nov. 10. 00:10
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Elírtam: Nem feltéphetnél, hanem feltehetnél.
nov. 10. 00:12
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Hátt ha jólértem a kérdèst mit kérdeznék a teremtőtöl a mindenség atyjátol?

Hàt simán annyit hogy őt ki mi teremtette/hozta létre/találta ki/alkotta meg

nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Lucifer-666 ***** válasza:
59%
Azt, hogy kanosabb férfiak bepróbálkoztak-e nála?
nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom Lucifer, az neked sem lehetett könnyű. De Ő melletted volt és együtt szenvedett veled. Sőt, a legtöbb kanos férfit lekantalonította, hogy ne próbálkozhassanak be.
nov. 10. 01:33
 5/26 A kérdező kommentje:

1!

Ő teremtette saját magát. Asszony szűlte, de Ő hozta létre saját magát.

Ő alkotta saját magát, És végtelen volt az idő, melyben kitalálta saját magát. Ő Jézus, aki Istenné lett és aki megteremtett mindent beleértve saját magát is.

Ezt még én is meg tudom válaszolni. Kérdezz nehezebbet.

nov. 10. 01:39
 6/26 feketepeter ***** válasza:
68%
hogy tud-e olyan nehez kovet teremteni, amit meg o sem tud felemelni.
nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Pl hogy miért kell szenvedünk kb egy egész életen át, mi az élet értelme és, hogy szeretném át ölelni 😊😁
nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

6-os! Isten minden teremtett követ a kezében tart. Minden bolygót, napot, sőt feketelyukat is a kezében tart.

De ennek ellenére teremtett olyat is, amit ő egyedül nem képes felemelni:

Az embert. Ahhoz pedig, hogy isten felemelhesse az embert, szüksége van az ember segítségére is.


7es!

Nem vagyok én Isten, de úgy vélem, hogy az ember szenvedése azért van, hogy ne legyen a komfortzónájában. Mivel a komfort zónában, tehát egy szenvedés mentes életben lehetetlen fejlődni.

Az élet értelme pedig maga a fejlődés. Főleg a lelki fejlődés. Tudás, bölcsesség gyarapítása. A lelki értékek gyakorlása. Bizony nagyobb öröm önzetlenül adni és kifizetődőbb is, mint amikor kapunk.

Istent átölelni a földi életben lehetetlen. Ám amikor észrevesszük, hogy Isten folyamatosan átölel minket még a legnagyobb bajok idején is, akkor értjük meg, hogy éppen mi is átöleljük őt.

Nem vagy messze Istentől 7-es!

nov. 10. 10:51
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Hogy miért terrorizálja a gyengéket és miért segíti a gátlástalanokat. Ja meg azt, hogy miért ultra elcseszett az életem. Ja meg, hogy előre megvan-e írva a sorsunk.
nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%
Köszönöm a válaszod, jó volt olvasni minden sorát. (7-es voltam).
nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!