Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos vagyok de fiatalabb...

Vallásos vagyok de fiatalabb koromban egyszer szeretkeztem egy lánnyal egy templom gyóntatófülkéjében. Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés
Ez bűn? Akkor még nem voltam vallásos.
2009. jan. 3. 05:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

- Szerintem nem bűn.

- Ha szerinted az, akkor tegyél aszerint. Ha szerinted nem az, akkor ne törődj vele. (Istent amúgy szerinted érdekli, hogy hol leled örömed? Még ha létezik is, nem hiszem, hogy ezért különösebben kiakadna. Arról már nem is beszélve, hogy sok tanítás szerint a templomok egyáltalán nem Isten akaratából jöttek létre - szóval kicsit túlértékelt dolog az. Hiszen Isten mindenhol ott van elvileg.)


Emellett az kiváló hely az ilyesmire. Csendes, nyugodt, kevesen járnak arra... ;))

2009. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Amikor az ember megtér leteszi bűneit Jézus lába elé és megbocsátásért imádkozik. Ha neked sikerült letenned ezt a bűnt oda akkor már nincs mit agyalni rajta. Ha még bűntudatod van miatta akkor nem vallottad meg tiszta szívvel Jézusnak.
2009. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Nos ez elég érdekes kérdés. A Biblia szerint egy emberhez tartozol hosszú távon. De nem részeket kiragadva kell értelmezni az igét, hanem összességében!!! Ha így szemléljük az életet, rájövünk, nem vagyunk tökéletesek, nem is ismerjük önmagunkat. Úton vagyunk....a szeretet útján(jó esetben), és keresztezheti utunkat egynéhány mellék ösvény. Azt gondolom az a bűn, ha valakit teljes értelmedből, és lelkedből szeretsz, és mondjuk megcsalod...de ez is bocsánatos... Szóval nem állunk egyforma szinten, és a keresésben nyúlhat az ember mellé!

Az aki nem bűnös...nos, az dobja rád az első követ. Ítélkezés-ítélkezés...önmagunkon, másokon...ez nem Isten akarata még ha egyesek ezt kiabálják is!

2009. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Nesze neked megbocsátás! :DD

Én voltam az első, úgy pár perccel ezelőtt. Majd jött a Jézusos szöveg, és hopp - leestem 0%-ra. Ez tetszett! ;DDDD LOL

2009. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
...még annyit, talán jót tenne neked, ha elmennél abba a templomba, a gyóntatófülkébe...és elmondanád Istennek bánod ezt a cselekedetedet, és utána elfelejtenéd, ahogy Isten is elfelejti! Jézus ismerte a gyengeségeinket, Ő megbocsájtott!
2009. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Srapnel ***** válasza:
81%
Nem tudom, ki hogy van vele, én sok helyen szexeltem már, de ez azért nem illendő, nem szép. Pedig ateista vagyok.
2009. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
szerintem okoztál ezzel kárt senkinek..váljék egészségedre:-)
2009. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2009. jan. 3. 15:15
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Ha én egy isten lennék, tuti teremtenék magamnak egy vödör popcornt és egy kólát, majd végigkukkolnám az egészet, aztán boldog életet adnék nektek, mert végre valami életet vittetek azokba a baromi unalmas templomokba...
2009. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, ki hogy van vele, én sok helyen szexeltem már, de ez azért nem illendő, nem szép. Pedig ateista vagyok.



Válaszadásaidból észrevettük hogy ateista vagy. Nem illendő,nem szép :-D Tedd ahol jól esik. Én csak azért nem tenném templomban, mert valami romantikusabbra vinném, ha tudod miire gondolok.

2009. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!