Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki hogyan értelmezi a Bibliai...

Enkidu kérdése:

Ki hogyan értelmezi a Bibliai tudás fáját? Mi volt az konkrétan? Anyagi, szellemi dolog? És mi, és miért ilyen volt a hatása? És Éden a szellemi dimenzióban volt, vagy a földön?

Figyelt kérdés

dec. 5. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Hanem nézzük meg, mit jelent az lehellet.Így meg fogjuk érteni, mit jelent ez a képies kifejezés, hogy az orrába lehellt Ádámnak."

Bocsánat, nem "orr" akartam írni.

dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Anyagi egy fa!! Nem értem sose értettem,hogy bmit amit ír a biblia miert nem lehet konkretnak szo szerint ertelmezni?ha egy fa fából van akkor az fa és ha a hal az hal ami lenyel egy embert egy napig akkor lenyelte stb ezeket es hasonlo törteneteket sose ertettem hogy hogy lehet nem szó szerint venni főleg hogy ha nem veszzük szó szerint akkor innantol kezdve barkinek barmi lehet es akkor persze hogy kijön a vegeredmeny hogy a biblia nem megbizhato de alapvető bibliai irasmagyarazati szabaly h ige iget magyaraz tehat minden szo szerint ertendő kiveve ha a szoveg nem figyelmeztet kulon!! Dehat akkor igen van okyan hogy csoda!!! Es ezzel nem tudnak sokan mit kezdeni miszerint isten csodatevő isten es tett és tesz csodakat mivel mindenhato kepes rá h csodat tegyen!!! Ennyi!!
dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

A tudás fája egy szellemi jelképe a Tanuk fantasztikus SZERVEZETENEK ahonnan a népek a Bibliai tudas legmagasabb szintű netkárját kapják a kezeikbe mitöbb,ajkaikra.


Mézédes gyümölcsöt terem a SZERVEZET

-anglisül Waktóver szószejti- mely vezetői testülete( A TESTÜLET) közvetlen napi kapcsolatban van a Teremtővel.


A Teremtő földi csiszolt drágaköve A SZERVEZET a legpontosabb fordítását közölte a Bibliának mióta ember él a földön.

dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez miféle baromság amit előttem vki leírt???
dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14#

A SZERVEZET megíteli az ön hozzaszólását

dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez fenyegetés? Mit kapok szankcioul? Pénzbírságot?
dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!