Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek mikor születhetett...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Szerintetek mikor születhetett a Jézus Krisztus nevű ember?

Figyelt kérdés
Ennek ma akartam utána nézni de nem sikerült és az időszámítás miatt is érdekel engem, Sajnos nem vagyok tudós és egy olyan Otthonban élek,amit az Evangélikus Egyház tart fent és az itt megkérdezett dolgozók is vagy ugyanazt vagy mást válaszoltak nekem erre a kérdésre és ez zavar.

dec. 23. 16:58
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Azért itt a Tudományos részen kérdeztem és kérdezem ezt a Jézus Krisztus dolgot,mert tudtommal a születése és az Élete bizonyított tény.
dec. 31. 11:15
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

31: A tudomány szerint "nagyon nagy valószínűség szerint nagyjából akkor élt egy ilyen nevű ember, akire igaz lehet amit a Bibla ír."


Ami nem bizonyított tudományosan, hogy ami le van íva az mind egy emberre vonatkozik, vagy több ember életéből van "összerakva". Illetve szintén nem bizonyított tudományosan, hogy minden abban a formában történt ahogy le van írva.


Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy a Jezus név mind a mai napig azon a környéken egy elterjedt keresztnév (én személyesen 2 ilyen nevű embert is ismerek, akik valahonnan a Közel-keletről származnak).

dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
54%

"tudtommal a születése és az Élete bizonyított tény"

Nem. Pont az van, hogy egyetlen bizonyíték sincs rá.

Ha lenne, akkor az minden templomban ki lenne függesztve. De nincs.

dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és én személy szerint nem vagyok hívő ember csak igyekszem megtudni a dolgokat Több témában is és nekem ez is olyan.
jan. 1. 11:23
 35/35 Bölcsek köve ***** válasza:

Jézus egyértelműen, bizonyítottan és megcáfolhatatlanul i.e. 8.02.10-én született a Schemhamphoras kozmikus forrásait felépítő égitestek együttállásakor, ami számára a bűntelenséget biztosította ugyanúgy, mint Homnak, Zoroasternek, Mithrásznak, Szt. Györgynek, Ámosnak, Sabbatai Cvínek, Jiddu Krishnamurinak, etc..

Aki ebben kételkedik, az Jézus bűntelen születését tagadja és azt, hogy a Jóisten (Ormuzd, etc.) inkarnációja lett volna.

Aleister Crowley joggal tartotta magát a Sátán inkarnációjának, ugyanis ő a Schemhamphoras kozmikus forrásait felépítő égitestek által létrehozott kozmikus kereszt égisze alatt látta meg a napvilágot.

febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!