Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok Salamon kis...

Mit gondoltok Salamon kis kulcsai ról(Lemegeton)?

Figyelt kérdés
Ha Salamon dolgoztatta ezeket a "démonokat", akkor ő mégsem olyan mint amilyennek a keresztények gondolják őt.
dec. 27. 12:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom mik azok a Salamon kis kulcsai, de az iszlám szerint Salamon próféta, aki láncra verte a Sátánt és annak démonait, majd dolgoztatta őket.
dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Metionin ***** válasza:
100%
Érdekes. Salamonnak (vagy akárki is írta végül) tetemes forrásra lehetett szüksége hozzá, én inkább arra lennék kíváncsi, honnan, milyen anyagból gyűjtötte, miből tájékozódott, mi alapján döntötte el, hogy mit használ fel és mit nem.
dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
51%
Ja látom már mi ez a Salamon kis kulcsai. Ennek semmi köze Salamonhoz. Ő nem fekete mágiával láncolta le a démonokat hanem Isten adott ehhez tudást neki. A hívők távol maradnak az efféle okkultizmustól.
dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Salamon kis kulcsai(Lemegeton) bizonyítja, hogy Salamon is nagy okkultista volt...
dec. 27. 15:22
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem. Salamon Isten prófétája volt, akinek semmi köze az okkultizmushoz. Isten adott neki hatalmat a démonok felett.

Ez a Salamon kis kulcsai valami okkultista iromány. Javaslom maradj távol ettől mert nem a démonok lesznek a te szolgáid hanem te leszel a démonok szolgája.

dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Véglény atya ***** válasza:
48%

Salamon kulcsai annyira hiteles, mint a Necronomicon. Akkor már Honóriusz pápa varázskönyve...


De a kereszténység szerint úgysem az számít, ha démonokkal dolgoztatsz, hanem milyen eszközzel hajtod igába őket.

dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 IstenGyermeke1 ***** válasza:
75%

#6

Primo, a kereszténység szerint nem volt Salamon próféta.

Secundo, a kereszténység azt tanítja, hogy kerüld a démonokat.

dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Salamon tökéről hallottam, ami fényes volt.
dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel mit tanít az össze vissza hamisított kereszténység. Az iszlám szerint Salamon próféta. Továbbá tudjuk hogy az okkultisták utálják Salamont ami megerősíti az iszlám szerinti nézetet.
dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó vagy, fiam, az iszlám az 1500 évvel korábbi kereszténység vérszegény átírása egy vad hadvezér által.
dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!