Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A JW-nél ki a legfőbb vezető...

A JW-nél ki a legfőbb vezető tudnék vele beszélgetni vagy elérhetetlen?

Figyelt kérdés
jan. 18. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Vezető testület van, akik önmagukat nevezték ki, nem tudsz velük beszélni.
jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért nem tudok velük beszélgetni? Miért szigetelödnek el ?

Ez farizeusi magatartás a hiteles és valódi Isten küldöttei legtöbbször oda mentek a hívők közé, Jézus is rászólt a tanítványokra ha példaul a kisgyerekeket nem akarták hozzá engedni,

és ha önmagukat nevezték ki akkor ők önjelölt szolgálók?

Ez ellent mond a Bibliai leirasoknak az Isten királyságában isten jelöli ki a Szent Szellem által azokat akiket elhív vezetői szolgálatra ennek az emberi oldala az hogy ezeket a személyeket már vezető szolgálatba lévők kenik fel.


Ha ez nem a Bibliai útmutatás alapján történik akkor itt valami nagyon nincs rendjén....

jan. 18. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Joe Bidennel se tudsz beszélgetni, de még Orbán Viktorral sem, ők is hasonlók.
jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen jellegű kérdések feltevésekor a tanúk csendben lapulnak így elkerülhetőek a leleplező kérdések.
jan. 18. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lapulnak! Nyitottak bárki észrevételével, természetesen ha nem provokáló céllal történik.

Mi lenne a kérdésed?

jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lapulok.

Ha ilyen irányú szándékod van, kérdezz meg egy gyülekezeti felvigyázót,hogy találkozhatnál egy ilyen testvérünkkel.

Valószínű, hogy ehhez elkellene utaznod az Államokba.

Ahogy az apostolok, úgy Ők is igen elfoglalt emberek, hiszen sok munka és felelősség van rajtuk, hogy a Jézus által kapott megbizatásukat elvégezzék.

Azonban van mikor elmennek egy olyan országba, ahol épen egy katasztrófa miatt segítségre szorulnak a testvérek is. A segélyek osztása mellett, szellemi támogatást is nyújtanak a szavaikkal.

jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Az apostolok folyamatosan utaztak (többsége), nem egy vállalatot igazgattak.

jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os válaszadó! amit leirtál arról meggyőződtél személyesen vagy csak beetettek ezzel az információval és ide leírtam nekem mert én nem hittem el akkor elhiszem ha látom ezeknek a véneknek a tevékenységét.
jan. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!