Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tovább protestáns...

Hogyan tovább protestáns testvéreim?

Figyelt kérdés

Eddig a katolikusokat szüntelen tudtuk támadni a pedofil témával, ravaszul össze tudtuk mosni a papsággal, a cölibátussal, erre ma látom a hírt:

[link]


Csak az elmúlt néhány évtizedben protestáns lelkészeink áldozatainak száma elérheti a 10 000 főt, csak Németországban.


Mi következik ez után, merre tovább, milyen új témában tudjuk majd támadni a katolikusokat?



jan. 26. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én sem katolikus,sem protestáns nem vagyok. Nem is értem a kérdést.

Miért kellene bárkit is támadni?

A keresztény életet élő nem kapott utasítást a vallások támadására semmilyen módon.

jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
kedves katolikus testverem, en eddig sem tamadtam a katolikusokat emiatt, hanem mindig megvedtem, nem kell provokalni
jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ki tudja, milyen vallású kérdező (szerintem nem vagy protestáns, de úgy általában keresztény se)!

Katolikusként nekem semmi személyes konflikusom még soha nem volt protestáns testvérrel. Teológiai kérdésekben van, amiben nem értünk egyet, de szívesen beszélgetünk erről kulturáltan. A pedofil papozást nem tőlük szoktam megkapni, hanem vallási kérdésekben általában nulla tapasztalattal és ismerettel bíró egyénektől. És nem egyszer hallottam már ilyen esetben protestáns részről, hogy megvédték a Katolikus Egyházat.

jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit képzeltetek hogy a reformátusok szentek? Ha nemvolnának protenstansok csak Ortodox és Katolikus akkor nem volna annyi bűn és nem volna Válás sem. Csak a refik válnak el. Mert nekik nem szentség a házasság.
jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
59%
Nem vagyok vallásos de a kérdező hülye ha komolyan azon agyal hogy hogyan lehet direkt belekötni a másikba miután az első módszerével felsült (külön irritáló hogy többes számban beszél - remélem alaptalanul).
jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

5

Ez egy gúnyos kérdés egy katolikustól, aki protestánsnak tetteti magát, és eljátssza, hogy a protestánsok most biztos meg vannak zavarodva, hogy már nem lehet emiatt a katolikusokat ekézni.

Le lehetne vetetni ezt a provokációt, szerintem hagyjuk itt, a válaszokkal egyutt.

jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!