Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van aki még rajtam kívül unja...

Van aki még rajtam kívül unja az életét és várja, hogy Jézussal legyen a mennyországba?

Figyelt kérdés

febr. 3. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is unom
Talán
6 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A földi élet is Isten ajándéka, ha unod, akkor lehet valamit rosszul csinálsz benne.
febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű oda bekerülni, "az unom az életet és nem teszek semmit csak várok" pont nem elég. Ez a "jóra való restség" iskolapéldája.
febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok értelme van az olyan szavazásoknak amikor a lehetőségek csak arra terjednek ki, hogy egyetértesz a kérdezővel.


Egyébként nem te voltál az a kérdező akinek nincsen munkája és pénze se nagyon és az anyukájával él mert "annyira csak Isten érdekli"?

febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Természetesen várom hogy a mennyben legyek. De addig is itt van dolgunk a földön. Ha nem lenne, Isten egyből a mennybe teremtett volna minket.
febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy unalmas az életed, és nem kell állandóan egyszerre több problémával is küszködnöd.
febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas vagy céltalan, tartalmatlan, kilátástalan?
febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
szó nincs arról hogy ne lenne célom. Mindössze annyi van hogy megittam 3honap után egy sört és tompaságott okozott ami azt eredményezte, hogy unalmasnak éreztem az életet
febr. 3. 12:34
 8/21 Lucifer-666 ***** válasza:
:D Jobb élet mindig jöhet, de az nem üres ígérete hülye feltételekkel, amiket a másik szekta el is ítél. Én két kicsi és egy nagy sört reggeliztem eddig 🤭
febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Ha az apostolok is így gondolkodtak volna, be se léphetnének a "mennyországba".

Továbbra sem értem, miért akar mindenki oda menni, mikor Istennek az emberekkel és a Földdel más a szándéka.

Ha pedig valaki itt unja magát, mi a biztosíték, hogy ott nem fog unatkozni?

Ja, és sört se lehet inni.

febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbra sem értem, miért akar mindenki oda menni"

Azért, mert Jézus úgy beszél róla, mint egy olyan jó helyről, amit el se tudunk képzelni, amit Isten már a világ kezdete óta készít nekünk, Jézus is azért ment el, hogy helyet készítsen nekünk:

"Atyám házában sok hely van, ha nem így volna, megmondtam volna nektek. Azért megyek el, hogy helyet készítsek nektek."

febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!