Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aggódom a Jehova tanúiért! Az...

Aggódom a Jehova tanúiért! Az írás megmondta aki egy kicsit is átírja a bibliát azt kicsiknek fogják tartania mennyországban? És itt most nem a reformátusokra gondolok ők nem írták át Jézus nevét Jehovára, felháborító.

Figyelt kérdés
febr. 1. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
79%

Ja, nálam is verik a biztosítékot.... Milyen sötét erő mozgatgathatja Öket? Kb mint a farizeusokét...

Mindent kimagyaráznak, de Őket nem lehet még az Igével sem meggyőzni.

Eddig.....

No, mert imádkozom Értük..


Néztem Wikipédia-n, hogy időnként sikerült vkiknek szabadulni, amikor nyilvánvalóvá váltak a dolgaik és rájöttek többen is, hogy hazudnak...

febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
80%

ISten héberül JHV, mert a héberben nincs magánhangzó , csak mássalhangzó. A zsidók a múgy Jahve-nak ejtették, ejtik a JHV-t, nem Jehovának. Valahol olvastam, hogy Jahvenak is Jehovának is ejthető, mindenesetre nem ez a legnagyobb hibájuk, hanem az, hogy Jézus szerintük egy sima ember, és nem Isten, nem egyenlő Istennel. Nem hisznek benne, mint Isten Fiában.

És bűnnek tartják a születésnap megünneplését, amit a Biblia nem tilt sehol.

febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
0%
Jézus, Jehoshua, Jehova, Jesus...ezek földi nevek, földi szavak, egyik sem az ővé.
febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
Kérdező, ők Istent vagyis az Atyát hívják Jehovának, Jézust Jézusnak mondják, de nem hiszik, hogy Istenből lett emberré, nem ismerik a Filippi levél 2. fejezetét, ahol pedig ez le van írva, valahogy mindig átlapozzák.
febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Juj, ezt még nem is hallottam, hogy nem tartják egyenlőnek az atyával. Miféle sötét erők?

Egyértelmű számomra, hogy a legsötétebb erők mozgatják a sátán legalattomosabb ördögeinek a fennhatósága alatt ál ez a szekta

febr. 1. 13:59
 6/61 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván a Gonosz állhat mögöttük, akinek célja a megtévesztés.
febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly ??? kissé úgy tűnik, tanúk vagytok és gúnyolódtok azon amit itt a gyakorin néhány kérdésben és válaszokban leírtak és többen bizonyítottuk.
febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim válasza:
100%
És mi most a kérdés?
febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem semmi, csak a szokásos keresztény gyűlölködés.

Amióta nem mehetnek keresztes háborúkba öldökölni az embereket, nem kínozhatnak és égethetnek el élve ártatlanokat, frusztráltak.

febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
63%

#7-es , te kit nézel tanúnak?

Én biztosan nem vagyok, én Jézus Krisztust Istennel egyenlőnek tartom. Nincs senki másban üdvösség. Kezdetben volt az Ige... És az Ige testté lett. Elég világos számomra. Csak leírtam, hogy ők nem hiszik, hogy Jézus Isteni személy.

Vagy talán a kérdezőt gondolod JT-nek? Azt hiszed, hogy szkizofrén? Elég furán gondolkodsz.

febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!