Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » (Református) keresztelőre...

(Református) keresztelőre ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Nemsokára keresztszülők leszünk, viszont nem tudjuk, hogy mostanában mit szokás, mit "divat" keresztelőre adni .Kislány lesz keresztelve, aki akkor 9-10 hónapos lesz ( A dátum még képlékeny).

febr. 6. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Emléklap, kis kereszt alakú arany medál, nyaklánc. Babakötvény.
febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha valóban a hitüket gyakorló reformátusok a szülők, akkor keresztet ne! Ékszert megkérdezném, mi az amit szívesen eltennének neki későbbre.

Nagyon régen divat volt ezüst kiskanál, ma lehet helyette kisgyerek evőeszközt, kisgyerek étkészletet venni.

febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kereszt szerintem se való reformátusoknak...Az katolikus szokás.A református templom tetején sincsen kereszt,de szóljatok, ha nincsen igazam,mert én magam katolikus vagyok.
febr. 6. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#2

Nem feszületet írtam, a reformátusok azt vetik el, mert Jézus is rajta van. A kereszt viszont református jelkép is. Nyugodtan nézz utána...

febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
febr. 6. 18:39
 6/6 Lucifer-666 ***** válasza:
13%
Arany kereszt ékszerekkel.
febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!