Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Támogatnátok a melegek egyházi...

Támogatnátok a melegek egyházi esküvőjèt? Èn meleg vagyok ès szeretnèm ha megszentelne egy pap.

Figyelt kérdés
Gyereket is örökbe akarunk fogadni a páromma
febr. 24. 08:12
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem támogatnám
35 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
De megèrtem ha nem támogatjátok. Legalább annyi szentsège maradjon az egyháznak
febr. 24. 08:13
 2/45 anonim ***** válasza:
51%

Hamár nem keresed az Igazságot, akkor élj nélkül, nemde?


Egy gyermeknek tiszta a lelke, helyes értékrenddel jön be a világba...érdekes lesz neki megmagyarázni a szitut.

febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
33%
Én nem támogatom, de nem is zavarna ha valakinek igénye van rá. Találja meg mindenki a boldogságát!
febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
74%

Szia.

Nem szeretnélek megbántani. Arra szeretnélek rávezetni, hogy miért nem kérhetsz ilyesmit.

Isten minden embert szeret. A tetteiket, amiket csinálnak, azt nem szereti.

Mivel ezt az utálatos dolgok közé sorolja, hogyan lehetne Isten áldását kérni egy olyan személynek, aki tudja, hogy halált érdemlő dolgot akar szentesíteni?

Isten ellen fordulna aki ilyesmit tesz, és az a személy sem maradna büntetlen.

febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező.

Ezzel a kéréssel bűnre akarsz rávenni egy embert, hogy vétkezzen Isten ellen. Hogyan tehetne ilyet?

Isten soha nem szentesít ilyesmit, és áldását sem adja, mivel ellenkezik a természettel, és annak törvényeivel.

febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
5%
Nem, semmilyen egyházra nincs szükség.
febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, amit a bejegyzett élettársi kapcsolattal nem kaptok meg? Meggyőződésem, hogy ez az egész gay marriage követelés politikai okokra vezethető vissza. Nyilvánvaló, hogy ez az igény a tradícionális vallási hagyományokon alapuló társadalomszerveződés és politikai felépítménye gyengítését célozza, abban a reményben, hogy egy meggyengített rend nagyobb biztonságot jelent a homoszexuális emberek számára. Ez részükről érthető törekvés, az én részemről meg ti értsétek meg, hogy én meg nem szeretném a társadalom ősi építőkövei közül az utolsót is kirúgni a falból. Éljetek ahogy akartok boldogan, ünnepeljétek, hogy mások vagytok, de mások vagytok. Az egyházi házasságot viszont hagyjátok békén.
febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
12%
Én támogatnám. Egyébként néhány egyháznál erre van lehetőség.
febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
76%

Miért kell ehhez egyházi áldás azt nem értem?

Homoszexuálisok arra kérik,követelik az elfogadásukat de nem értik meg a társadalmi többség hagyományait és szokásaikat támadják.

Egyház az egyház,a gyerek az más kérdés egyszer szívesen vennék egy beszélgetést amiben azonos neműek közt nevelkedett gyerekkel egy riportot. Mit gondolkozik, hogyan lát a világban.

febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
36%

A jelenlegi katolikus egyház szerint is bűnnek minősül a homoszexualitás

Na de most mit csináljon az aki nem heteroszexuálisnak születik?

Nyilván ezért nem lehet bántani

Az általuk képviselt homoszexuális szokásos tevékenység, zaklatás, szexuális zaklatás, üldözési mánia, viszont igencsak jellemző a homoszexuálisokra

Én tőlem házasodhatnának a melegek engem nem érdekelne de az örökbefogadást egyenlőre nem engedélyezném ugyanis nem lehet tudni ha kifejezetten homoszexuálisok között nevelkedik fel egy gyerek abból mi válik mégha heteroszexuális az a gyerek akkor is

febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!