Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha átmenne Orbán liberálisba,...

Ha átmenne Orbán liberálisba, támogatná a multikultúrát, a meleg házasságot, elítélné a konzervatív nagycsaládokat és megvonna tőlük minden támogatást, te követnéd őt az új ideológiájában?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 01:48
A kérdező szavazást indított:
Hát persze, Orbánnal tartanék mert hűséges vagyok hozzá örökre már
Nem, nem tudnék azonosulni vele többé, más pártra szavaznék akkor
36 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdés persze csak azokhoz szól, akik eddig rászavaztak.
2020. dec. 1. 01:48
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Most is liberális, mert szabad vagy.
2020. dec. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szabad? Gondolom te is az RTL-klubból tájékozódsz
2020. dec. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Miért használsz feltételes módot? Most is igaz mindez, csak mást mond a szavazatokért.
2020. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Nézd, aki Orbán Viktorra szavaz, pl én is, az azért teszi, mert egyetért a gondolkodásmódjával, azzal az értékrenddel, amit követ, és ahogy azt átülteti a mindennapi politikába. Legyen az gazdasági, külpolitikai, akármilyen kérdés. Itt nem mindenki nerlovag, vagy krumliimádó, stb., sőt! Az emberek nem hülyék, ez már nem 1994, amikor a nosztalgia, meg a demokrácia nem ismerete visszafújta a Horn Gyulát...

Ha Orbán Viktor ezt megtagadná, azzal a választóit is megtagadná.

2020. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Orbán már volt liberális.. a rendszerváltás után a liberális internacionálé alelnöket volt, csak szólok.
2020. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
6# persze...és tudjuk nagyon jól, hogy te pontosan ugyanúgy fogod látni a dolgokat 10-20-30 év múlva is, mint most...na ne röhögtess!!🤫
2020. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Orbán csak azért lett konzervatív, mert az SZDSZ mellett a liberális térfél telítve volt, az MDF meg épp akkor volt szétesőben.


Most ő a nagy konzervatív keresztény, miközben a fidesz liberálisabb volt a démon SZDSZ-nél is, a rendszerváltáskor... :)

2020. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"elítélné a konzervatív nagycsaládokat"


Hol vannak Magyarországon nagycsaládok? Ezt a Kádár-rendszerben próbálták erőltetni, hogy három generáció lakjon együtt, de már akkor csődött mondott az egész.


Az nem "nagycsalád", hogy három+ gyerek meg apuka-anyuka.


Amúgy meg a "konzervatív" jelző mit keres ott? Nekem három testvérem van, szóval a családom simán befér ebbe az új nagycsalád definíciójába, de mindannyiunknak különböző politikai véleményei vannak. Akkor most nekünk nem kellett volna, hogy járjon a támogatás? Csak annak jár a CSOK, aki demonstrálni tudja, hogy a gyerekét a megfelelő politikai ideológia nevében nevelte?

2020. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs szavaztam és utána láttam hogy csak fidesz szavazóknak.
2020. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!