Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha ő a mindenható (mennynek...

Jégszív kérdése:

Ha ő a mindenható (mennynek és földnek teremtője), MI SZÜKSÉGE VAN RÁ, hogy szeressük, imádjuk? Ez nem egy primitív emberi hiúság? Különben is: Senki nem kérte, hogy létrehozzon minket.

Figyelt kérdés
„Szeresd Uradat teljes szívedből, teljes lelkedből, teljes elmédből és minden erődből.”
febr. 29. 10:55
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
88%

40


Minek marcangolod magad, vallj színt és megkönnyebül a te lelked! Ne titkold, Isten lája a sötét lelked, ő megbocsájt!

márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%

#41

Pszichiáter látott már?

márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
83%

42


A tagadás nem segít, az Úr a te utad!

márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%

#43

Szóval nem látott. Írj privátba, küldök egy számot, ő szívesen fogad.

márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
83%

44


Látom kezd eluralkodni rajtad az agresszió! Ez a bűn velejárója! Isten segíthet, forulj hozzá bizalommal!

márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%

#45

Bennem nincs agresszió, benned van sértődöttség. Folyamatosan valami bűnről hablatyolsz, aminek semmilyen alapja nincsen, miközben én felhívtam a figyelmedet a sértődöttségedre, ami a szerencsétlenező válaszodból egyértelműen mutatkozik. Felajánlottam azt is, hogy fordulj szakemberhez, az sem kell. Nem tudok ennél többet tenni érted.

márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
83%

46


Még mindig a tagadás fázisában vagy, így nem tudsz előrelépni!

Isten csak arra vár, hogy segíthessen, csak engedned kell!

márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
0%

#47

Engedsz te már elég rendesen :D

márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
83%

48


Az természetes, de most a te lelkiimeretfurdalásodról van szó, amig nem vallsz színt Isten előtt, ugyanilyen nyomorultnak érzed magad és nem szabadulsz! Csak vádaskodsz és dühöngsz! Keresd az Urat és békére találsz!

márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

#49

Ja, már megszoktad, hogy eresztesz. Akkor már kár felkeresni a pszichiátert. Nem vádaskodom, csak szerettem volna segíteni, de rajtad már csak Ő tud. Na, szia, jó legyél!

márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!