Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vidéki, kisvárosi zsidók...

Vidéki, kisvárosi zsidók honnan vesznek kóser ételt?

Figyelt kérdés

márc. 7. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken is láttam már olyan bolti terméket, ami a felirata alapján „kóser” volt. Azt viszont már nem tudom megállapítani, hogy valóban az is lehetett-e, vagy csak egyszerűen rá volt írva.
márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
@1 Végül is tulajdonképpen mindegy, semmi baja nem lesz a nem kóser kajától sem, mint ahogy a világon élő sokmilliárd másik embernek sincs tőle semmi baja. A tudat a lényeg, hogy úgy tudja, hogy kósert eszik.
márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Csomagküldő van már.
márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lucifer-666 ***** válasza:
31%
Nekik nem az a fontos, hogy kóser legyen, hanem a hitük.
márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Képzeld el, bőven létezik szerte a világban olyan hely, ahol NEM LEHET bigott ortodox zsidó módjára létezni. Azt szokták mondani (zsidók maguk, nem én találom ki), hogy kétféle zsidó van, az egyik, aki azért annyira nem ragaszkodik a valláshoz, a másik meg aki disszidált Kelet-Európából...
márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában megoldják, mert akinek ez fontos, az rendel, és/vagy eljár Pestre vagy máshová bevásárolni.
márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!