Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olyan sztorit hallottam, hogy...

Olyan sztorit hallottam, hogy egy keresztény bement egy zsinagógába, majd keresztet vetett (megszokásból), és ezért megverték a zsidók. Szerintetek igaz ez a sztori vagy full kamu?

Figyelt kérdés

márc. 14. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
utóbbi
márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mikor és hol. Ez így elég általános.
márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Izraelben az ortodox zsidók részéről egyre gyakrabban érik különböző atrocitások a keresztényeket, ott el tudom képzelni.
márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés így, ebben a formában sehová sem vezet
márc. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

4.Hsz!


Tévedsz!


Gyűlölködéshez vezet.

márc. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
5. Igazad van, pontatlanul fogalmaztam. Azt szerettem volna kifejezni, hogy ennek se füle se farka, pusztán hipotézis, semmi tényalapja nincsen, konkrét adatok sehol és valószínűleg nem osztogatnak hanem fosztogatnak. Így viszont ez csak valami beteg fantázia szüleménye és tényleg csak gyűlölködéshez vezet.
márc. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én zsidó vagyok, a mi zsinagógánkba rendszeresen járnak, néznek el nem-zsidó emberek.Keresztények, ateisták, agnosztikusok, mert érdeklődőek, kíváncsiak, és nyitottak.Értelemszerűen a legnagyobb tisztelettel és kedvesen vannak fogadva.Soha semmilyen atrocitás nem ért senkit, megjegyzem, ez Magyarországon volt.
márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Számomra sem tűnik reálisnak az eset. Bár amit #3 írt, arról én is olvastam.

Azt azért észre lehet venni, hogy valaki beidegződésből vet keresztet, vagy provokatív szándékkal.

márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hallani sok mindent lehet...

De ezt látni is, éppen palesztin civileket robbantgatnak fel a "szegény ártatlan megtámadott zsidók": [link]

márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
És akkor legyenek üdvözölve nagyszerű antiszemita honfitársaink. Nem szégyen azt rejtegetni, primitív álkérdésekből is kiderül
márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!