Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik bármilyen tekercs a...

Lucifer-666 kérdése:

Létezik bármilyen tekercs a mennyországnak a teremtéséről?

Figyelt kérdés
Hogy került a paradicsomba a Sátán?

márc. 17. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

😁


Milyen tekercs? Kakaós, diós, vagy pizzás?


A paradicsomba úgy került, mivel nincs fizikai teste valószínű, hogy egy résen keresztül.

márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ezen és más hasonlón gondolkozni. Még azon is gondolkozom Isten miért rossz hogy pszihikai betegnek teremtett. Nem gondolkozik az Isten hogy ha agyilag egészséges lennék akkor tudnám szolgálni Őt még jocselekedeteket tenni embertársaimnak.rs Jézus érzem is szenvedett volna és a mennybe kerülnek. Kezdem hinni hogy Kálvin Jánosnak az isten megmondta milyen: hogy egyeseket pokolra másokat mennybe szán, kettős predesztinacio. Úgy látszik jól mondja Kálvin. Hogy lehet az Urat szeretni mikor nem adott agyi, lelki és szellemi egészséget? Megfosztott attól hogy olyan legyek mint más. Szerintem minden pszihikai beteg gyűlöli az Urat.

Még azon is gondolkozom hogy van a mennyországnak tekercse. Jól beszélsz Lucifer. Mit gondolsz az Isten miért csinálja hogy Enok könyve még a többi alikrif legyen. Isten nem akarja hogy az emberek megtudják az igazságot a Satanrol.

Én meg te tudjuk a Sátán legnagyobb bűneit. A mitológiai istenek, ufók, evolúció és mesterséges intelligencia eredetét tudom még azt is kiktol tanár órák az emberek banyaszi, ékszereket hordani és honnan ered az egész ezotéria. 9 éves korom óta évről évre több mindenre jövök rá magamtól a sátán titkaibol. Isten nem akarja hogy az emberek tudják azért vette ki Enoch a Biblia. Mert Enoch a mennyország tekercset írta meg v

márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és igen, ki lehet venni csak az emberek hülyék és vakok. Hogy Sátán az ember teremtése előtt fellázadt Isten ellen. Azért lett csak a hatodik nap végén ember. És a fát is azért tette oda isten mert a Sátánnal megegyeztek hogy az emberek úgyis enni fognak róla. Szent Jób életét is ketten tették tönkre, Isten és az ördög. A paradicsomba a fát is ők ketten tették oda.

És ha elmúlik az 1000 éves Krisztusi ( nem az antikrisztusi mert az hét éven át fig tartani) uralom akkor Isten még fog megint eggyezbi az ördöggel és elultetik az örök élet fáját. Wlhitetik az emberekkel hogy aki eszik róla örökké él. Az emberek akkor is vakok még hülyék lesznek és nem fogják belátni hogy isten fa nélkül és örök életet akar adni ezért enni fognak a fáról és akkor kerülnek a pokolba.

márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!