Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért találta ki a...

Lucifer-666 kérdése:

Isten miért találta ki a szexet és a szexuális vágyat, ha mennyországban nem lesz ilyen?

Figyelt kérdés
Nem lett volna egyszerűbb, ha a házasság szentségével lobban fel a tűz?

márc. 24. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Ott nem lesz? Akkor miért hívják mennyországnak?
márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tűz meg nyöszörgés csak a pokolban lesz...
márc. 24. 13:55
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

A fajfenntartáshoz szükséges, a mennyben már erre nem lesz szükség, Jézus szerint az emberek e tekintetben olyanok lesznek, mint az angyalok :)

Amúgy is kicsit túl van ragozva manapság a szex téma, most ilyen túlszexualizált társadalomban élünk.

márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még senki sem jött vissza a mennyországból, így csak szabadon reménykedhetünk abban, hogy ott is van valami gyönyörűség.
márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát élvezd, amíg megteheted.
márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Hogy szivathasson.
márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
#3: Nagyon nem vagy képben. A római bitodalom sokkal inkább szexualizált volt. Egyáltalán nincs túlszexualizáva a társadalom. Sőt, nagyonis prűd az emberiség jelentős része.
márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs feleségem, ezért nincs lehetőségem szeretkezni. 😥

Persze most ennék egy kis brokkoli levest is, viszont már késő van főzőcskézni. Ezek olyan dolgok, amiktől nem lesz öngyilkos az ember...

márc. 24. 23:55
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor élvezd a szabadságot.

Nekem volt feleségem. El is váltunk. Házasodni sem akartam és válni sem.

De , ha őszinte akarok lenni, a tapasztalataim után nem szívesen ülnék fel még egyszer a párkapcsolat névű szopórollerre, mert az börtön. Így viszont szabad vagyok már évek óta, amióta kénytelen voltam többszöri paráznaság okán végül elbocsátani a saját kérésére a feleségemet. A gyerekek boldogok, a volt nejem szintén boldog, én pedig a szabadidőm legjavát az Úr társaságában tölthettem.

Jobb is ez így.

márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
A menyország katarzisa az hogy mindent átjár Isten végtelen szeretete, és ezt katartikusan élkük meg úgy mint a földön az első szexünket.
márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!