Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátanisták hisznek-e Isten...

A sátanisták hisznek-e Isten létezésében is, vagy csak a Sátánéban?

Figyelt kérdés

márc. 31. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Mindkettő letezésében hisznek.
Csak a Sátán létezésében hisznek.
Nem tudom, de engem is érdekel.
Nem tudom, és nem is érdekel.
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hiszünk benne.
márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ateista nem hisz, a Sátánista Isten ellen van.
ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, pásztor vagyok.


Abban hisznek, hogy a Michael arkangyal, leesett a földre és belőle lett a Luciferi.

ápr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sátánisták többféle téveszmében szenvednek. Egyrészről Isten tetteit megkérdőjelezik, esetleg alapvetően gonosz vagy bosszúálló szándékokat akarnak elérni a szeánszokkal. Másrészről Luciferrel azonosítják és gonosznak titulálják. Miközben Lucifer egyáltalán nem megtestesült gonosz és így már alapvetően nem jó irányba teljesül a fohászkodásuk. Alábbiban nem mindenki fog hinni. Ha megpróbálnak szeánszozni és idézgetni, akkor sátán helyett behoznak valamilyen démont és magukra is bajt hoznak. Innentől kezdve még sorolhatnám. Konkrétan Lucifer az ellenségük, mert Lucifer majd túlvilági életükben szereti megbüntetni őket. :-)
ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!