Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van bármilyen hiteles bizonyít...

Van bármilyen hiteles bizonyíték Jézus Istenségére?

Figyelt kérdés

márc. 31. 18:55
 121/136 anonim ***** válasza:
117-es: Ekkora szubjektív önteltséget! Mekkora dicsérettel véded magad.
ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/136 anonim ***** válasza:

Esetleg tudsz példát is hozni arra amikor nem fogadtam el egy tényt vagy elfogadtam valamit bizonyítottnak ami nem volt bizonyítva?


Én tudok hozni példákat arra amikor ezt csináltátok. Te tudsz?

ápr. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/136 anonim ***** válasza:

Eddigi viselkedésetek alapján nem fogadnék rá nagy összegben, hogy te vagy a másik válaszoló hívők lennétek. Így az érvelés esetedben nem érvényes.


már bocs tesó,de nem is akarom neked bizonyitani hogy hivö vagyok,ez csak az én dolgom és Istené.

de ha tudni akarod igen az vagyok, és ez a válaszom amugy sem érvelésnek szántam.


próbáltam hitt alapján is és a tudomány alapján is válaszolni,amit nem fogattál el.

ép úgy a bibliát sem fogattad el,akoor szerinted gondoltam volna hogy az én igazságomat elfogadod?, úgyan már dehogy is.


de semmi baj.

valamien szinten értelek és nem is vetlek meg emiatt.

mert majdnem ijen voltam én is mint te.


de nekem azért volt hitem,50-50% ban.

tehát hogy van de nem biztos.


csak hogy én elkeztem őt keresni,de ö talált meg engem.

ezért is montam neked egyik hozzá szólásban hogy ojan csodákat tapasztalhattam mejek messze meg haladják az elkébzelésedet.


ezért csak elmondani tudom ezeket,hogy ki hisz vagy ki nem az lényegtelen,a lényeg az hogy én tudom hogy igaz és bizonyságott teszek Istenröl,mert Isten csodálatos.


azt akarom mondani neked,hogy csak Isten tud neked minden kétséget kizáróan bizonyitékott adni.

ahogyan nekem is adott kegyelemböl,amiért örökké hálás leszek neki,dicsösség Istennek.


hid el ha valóban keresed tiszta szivvel Istent akkor meg fogod találni.


nem mondom hogy nem hittem volna Istenben ha csak mások mondják hogy van,az az 50% lék akkor is ott volna,de ahoz nekem is Isten kellet hogy 100% legyen a hitem.

mert én már nem csak hiszem hogy van igaz élö és valós,hanem tudom is.


számomra minden kétséget kizáróá tette

ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/136 anonim ***** válasza:

bocs de nem tudtam tovább írni de fojtatom.


számomra minden kétséget kizáróá tette az ö kegyelméböl és az ö dicsöségéböl,


amiért örökké hálás leszek neki,dicsösség Istennek.

ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/136 anonim ***** válasza:

szolga1

Ne tesózzál, nem vagy a tesóm.


Nem is vártam el, hogy bizonyítsad a hitedet számomra. Te próbáltad alátámasztani az élményedet azzal, hogy hívő vagy ezért nem hazudnál. Én pusztán erre reagáltam, hogy az eddigi Bibliával szembemenő hazudozó, rágalmazó, stb. viselkedésetek alapján én nem fogadnék rá, hogy hívők vagytok. Arról nem is beszélve, hogy már korábban is hazudtatok így már itt is sántít az érvelés.

De egyébként nem érdekel, hogy hívő vagy-e vagy sem ott is pusztán a kijelentésedre reagáltam. A többi érved Jézus Istenségére vonatkozóan a hitetektől teljesen függetlenül nem hiteles bizonyíték.


A sablonos szövegedet pedig már rengetegszer olvastam és szerintem már le is írtam, hogy mi vele a probléma. Persze ahhoz el kellett volna olvasni a választ és felfogni. Azonban a kérdéshez továbbra sincs semmilyen köze annak, hogy te mit éltél van nem éltél át.


szolga2

Rendben. De ez nem lesz hiteles bizonyíték. A kérdés pedig hiteles bizonyítékra vonatkozott nem arra amiben te hiszel.

ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/136 anonim ***** válasza:
Az izraeli pollentudós vizsgálata számomra bizonyiték, a többi korbacsnyom és megfestités nyoma és hogy nem festve van hanem sugárzás érte ...EZ így ÖSSZESSÉGÉBEN bozonyiték, nekem 99 szazalékos bozonyiték...neked nem, de ne hazudozózz hogy ezek nem közelitik a bizonyitékot és semmisnek tartod.
ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/136 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen módszerrel azt is bizonyítani lehet, hogy minden ember fekete hajú.


Nem hazudtam csak tudatlan vagy. Pedig még linket is küldtem. De mindketten lusták vagytok tájékozódni. Inkább terjesztitek a hazugságokat.

Na ezért sem fogadnék rá, hogy hívők vagytok.

ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/136 anonim ***** válasza:
25%

Ne tesózzál, nem vagy a tesóm


ja nem hát mivel nem minden ember számit Isten gyermekének.



amint azt már montam csak Isten fog neked ...................


de majd a végén úgyis minden kiderül.....


ha hiszel hiszel ha nem nem.


sz a b a d a k a r a t.......................


ja és nem szolga, hanem Jézus szolgája.háleluja háleluja háleluja..


Isten áldjon...............................

ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/136 anonim ***** válasza:
0%

További sablonos duma.

Kérdésre bizonyíték 0.


Jézus szolgája is szolga.

ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/136 anonim ***** válasza:
jézus szolgája csak Isten szolgája,aki Isten elött letérdel bárki elöt állva marad.
ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!