Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megkeresztelkedés útán,megvált...

Megkeresztelkedés útán,megváltozik a kisbaba viselkedése? Úgy értem,jobban alszik,kevésbé hasfájós,jobb a közérzete

Figyelt kérdés
márc. 31. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én hívő vagyok, de ezt te sem gondolhatod komolyan...
márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából de. Hallottam egy történetet,és elhittem. Lehet,hogy csak véletlen egybeesés mert idővel pont elmúltak volna a baba panaszai,de néha jó valamibe hinni,kapaszkodni.
márc. 31. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Akivel vele van Isten az kiegyensúlyozott és nyugidt
márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván nem.
ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mindent elhiszel, amit hallasz? :D
ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha te hívő vagy és titeket, tehát a családot megnyugtatja a keresztelő megléte, akkor igen. Ha azok az emberek kevésbé feszültek, nyugtalanok, akik kőrül veszik a babót, akkor a baba is nyugisabb.


Egyszerűen a kisbabák úgy működnek, hogy érzékelik a körülöttük lévők viselkedését. Hat rájuk a másik ember lelkiállapota. Ezzel mi is ugyanígy vagyunk. Gondolj bele, ők, akik ébrenlétük nagy részében minket figyelnek, tőlünk tanulnak mennyivel inkább észreveszik ezeket a változásokat.


Az más kérdés, hogy a keresztelő valójában az embereknek szól, nem az istennek, de ez egy másik (nem hivatalos) történet. Pokol és menyország nem éppen olyan, mint ahogy azt sokan hiszik. Ez az egyházbiznisz maradványa a fejekben. A helyzet sokkal fényesebb, mint azt az ember csak megsejthetné.

ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha egy gyermeknek olyan a szervezete, a keresztelkedés nem fog változtatni az alaptermészetén.

ápr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Gratulálok, nem elég, hogy hasfájós, nem jól alszik, erre te becipelnéd a jéghideg templomba hogy a pap jéghideg sós vízzel bohóckodjon a baba felett...
ápr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Nem
ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem Kérdező, a keresztségnek semmilyen ilyen funkciója nincs. Sajnos egyes unatkozó anyukák már mindenfélét kitalálnak...
ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!