Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Állítólag találtak egy fogdara...

Állítólag találtak egy fogdarabot egy barlangba a tudósok ès arra èpitettèk fel ezt a prehisztorikus hisztèriát, hogy barlangban laktak az őseink kőbottal szaladgáltak ès görnyedten jártak. Ez vajon igaz lehet?

Figyelt kérdés
Egy szót sem hiszek nekik amíg nem mutatnak egy teljes prehisztorikus csontvázat

ápr. 2. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Én akkor sem hinnék nekik, ha összeállítanának egy ilyet.


Az ember úgy lett létrehozva, hogy alkalmas legyen a földre vonatkozóan Isten szándékát betölteni. Nem volt buta, sem beszédképtelen.

ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van 1es èn sem hinnèm el mègsem
ápr. 2. 17:34
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem akik azt terjesztik, hogy lètezetek ilyen fèlprimitív görnyedt őseink azok szándèkosan akarnak gúnyt űzni a teremtèsből. Ádám ès Èva teljesen felegyenesedett inteligens emberek voltak,
ápr. 2. 17:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Korukhoz kèpest èrtem őket intelligensnek bár nem tudhatjuk mennyi eszük volt. Valoszínüleg több mint nekünk
ápr. 2. 17:40
 5/12 2*Sü ***** válasza:
92%

> Állítólag…


Állítólag a Bibliában azt áll, hogy Isten egy háromlábú kecske. Ez vajon tényleg igaz lehet? Én egy szót sem hiszek el a Bibliából, amíg nem mutat valaki háromlábú kecskét.


> Ez vajon igaz lehet?


Nem.


> Egy szót sem hiszek nekik amíg…


De hát szemmel láthatólag egy betűt nem olvastál a témáról. Akit nem is hallottál, abban meg hinni sem, nem hinni sem lehet.

ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem találtak egy csomó barlangrajzot is, talán azok fontosabb leletek egy fogdarabnál, de lehet te vagy az észlény :)
ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lucifer-666 ***** válasza:
62%
Meg dínokban mikor hittek a "felvilágosodás" előtt....?
ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Mit keres már megint egy fél-idióta tökkelütött a tudomány rovatban?

Menj a vallás rovatba és ott hintheted az igét a többi idiótának...

ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A vallás rovatban volt ereditileg feltève a kèrdès, de a modik valamièrt átpakolták
ápr. 3. 04:49
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Na, az tényleg pech.

Ez az egész, ahogy van, tényleg a vallás rovatba való.

Itt hozzászólni sem érdemes, mert a kérdező és társasága nem erre a környezetre van beállítva.

Amúgy csak szólok: már a pápa is elismerte, hogy nem volt Ádám és Éva.

A legelső előemberek pedig azért voltak görnyedtek, mert a majmok eredetileg nem 2 lábon szoktak járni, és idő kellett, míg annyira megváltoztak, hogy tudták az egyenes tartást.

ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!