Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » ApCsel 17,15-34 ben az van,...

ApCsel 17,15-34 ben az van, hogy Isten nem lakik ember alkotta templomban. Akkor a Kresztény vallások miért arra hivatkoznak, hogy a templomba kell menni, ha Istenhez mennénk?

Figyelt kérdés
Vagyis a katolikus misében mindig mondják, gondolom más felekezet is igy gondolja. Szerintem ez nem igy van, és a Biblia is irja. Akkor mire fel jelenti ki a pap, hogyha Istennel szeretnénk találkozni vagy Jézussal A templomba kell menni? (Szerintem mindenhol ott vannak, a szobába a mező közepén stb) Mivel én még csaak katolikus misét hallottam igy a katolikusoktól kérdezném . Ezt most hogy magyarázzák? Ott van a Bibliába Isten nem a templomba lakik.
ápr. 15. 16:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8as sose voltam hittan órán, én nem tartom a Katolikus vallást papiron az vagyok, de a családban senki nem az a fajta vallásos aki a katolikus vallás SZABÁLYAI szerint él. HISZÜNK Istenben Jézusban , de nem úgy ahogy a katolikus vallás szabályai meg a pap diktáklja. Ezzel nem sértő szeretnék lenni de igy van, .
ápr. 16. 12:12
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Előbb 16-ot írtál, most 18? Találd már ki, hogy mikor mit kamuzol.

ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az esetleg nem jut eszedbe hogy elfelejtettem. ?Hangos Biblia nem maradnak a fejembe a részek számai.
ápr. 16. 18:26
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
De, nyilván elfelejtetted, hogy korábban mit írtál.
ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!