Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak isten kegyelmével lehetek...

Csak isten kegyelmével lehetek gazdag itt a földön??

Figyelt kérdés
És ha én azért szeretnék gazdag lenni hogy ne legyek teher, és segítsek elsősorban a családon ne pedig teher legyek akkor isten miért nem segít ebben nekem?

ápr. 18. 18:27
1 2
 11/12 Jégszív ***** válasza:

#10.

Elbeszélünk egymás füle mellett, de legalább - BESZÉLÜNK. sok mindenben igazad is van...


Nem te vagy az érintett - legalább is remélem... -, de jó pár "imádságos lélek" azzal tud kiakasztani, hogyaszongya:

"Minden jó és üdvös Istentől származik, minden rossz és gonoszság a sátán és az ember műve!" HÁT ELMENNEK ŐK A ... !

ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a rossz egy része(?) ugyanúgy Isten akarata, mint a jó - ő teremtette a sátánt is, ő sújtotta az embereket az özönvízzel, sáskajárással, betegségekkel, sorolhatnánk.


Szerintem az életben minden rossz egy akadály, kihívás, feladat, amiket az Isten azért helyez az utunkba, hogy általuk segítsen nekünk fejlődni, hogy megtanuljuk leküzdeni az akadályokat és hogy hozzásegítsen minket azokhoz a képességekhez, amikre szükségünk van egy jobb, eredményesebb élethez.


A sikereket, jólétet, békét és a vagyont sem csak úgy adja ajándékba, hanem meg kell érte dolgoznunk - a világi dolgokban éppúgy, mint a saját jellemünkben, lelkünkben, hitünkben is - és messze nem elég csak egy területen eredményesen dolgozni, mert nem lesz teljes a siker.

ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!