Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mivel érdemelheti ki valaki...

Mivel érdemelheti ki valaki hogy olyan "betegsége" legyen amely szuletesetol fogva egész életen át tart nem gyógyítható?

Figyelt kérdés
Pl autizmus, asperger szindróma.
ápr. 18. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem érdem kérdése.
ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem a gyermek érdemli ki, hanem az ősők.


4Móz 14,18

Az Úr késedelmes a haragra, nagy irgalmasságú, megbocsát hamisságot és vétket, de a bűnöst nem hagyja büntetlenül; megbünteti az atyák álnokságait a fiakban harmad és negyed íziglen.

ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%

2+ A gyógyulásra nézz, és koncentrálj. Nézz utána, hogyan szabadultak Kegyelem által generációs átokból az emberek. Hogy tudnak kijönni belőle, mi/ki az aki megtöri ezeket az átkokat.-no nem okkult emberek.


Okkultimizáció cselekvése+ folytatása miatti egyik legjellemzőbb generációs átok: autizmus.


https://www.youtube.com/watch?v=zksSQT0SMxM


A kutatásban idáig jutottam annó amikor érdekelt mint téma az autizmus egy kisgyermek miatt.

ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát én ezt nem betegségnek mondanám, csak valami enyhe probléma, amitől nehezen kaocsolódok másokhoz. Jó igen vannak súlyos esetek is.
ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Ez a családi familiáris generációs átokról:


https://www.youtube.com/watch?v=JKrfdtxo1YM&t=8s

ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugyan nem egy kategória, de mint láttató példa:


21 évvel ezelőtt azt mondták nekem, hogy a középső gyermekem nem fog beszélni. Ha erre néztem volna-tényleg nem beszélne ma.Hibátlanul, 100% beszél. Én nem az a tipusú ember vagyok aki ne tenne meg mindent ha belefogok valamibe sem a férjem. Ma beszél a gyermekünk. Egy fiatal házaspár adott nekünk egy igét-amiben az volt, hogy a gyermekünk beszélni fog. Mi ebbe kapaszkodtunk mikor nekilódultunk az egésznek. Esélytelen volt akkor minden, de mi nem erre néztünk, hanem mentünk előre. Mindig egy lépéssel előre. Sokszor apró lépéssel, és volt, hogy két lépést még hátrálnunk is kellett és abban az egy db Igébe kapaszkodtunk a gyermekkel kapcsolatban.


Én a helyedben nem adnám fel, és utána mennék a témának.

ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
#4 vagyok, miért pontozotatok le? Én csak leírtam hogy nálam hogy van. Szóval igen, komoly kapcsolatokat nem tudok létrehozni, meg néhány hasonló dolog.
ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#3 Igaz anyum volt bent okkult dolgokban is.
ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

(János 9:1–3) . . .látott egy embert, aki a születése óta vak volt. 2 A tanítványai megkérdezték Jézustól: „Rabbi, ki vétkezett, hogy vakon született? Ő vagy a szülei?” 3 Jézus így válaszolt: „Sem ő, sem a szülei nem vétkeztek,. . .


Jézus itt elmondja, hogy a tökéletlenség következtében bekövetkezett állapot, nem egy elkövetett bűn következménye, mert akkor sokan járkálnának itt betegen.

Isten nem súlyt csapással senkit. Az emberiség akár kisebb akár nagyobb mértékben, de szenved valamilyen "betegségben".

Ha Isten ezzel büntetne, hidd el, igazságosan büntetne, és akkor a gyilkosok, tolvajok, hazugok milliói élnének közöttünk iszonyatos betegségek között.

Isten jelenleg senkit nem büntet, a büntetést, majd azon a napon kapja meg mindenki, aki arra érdemes.

ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Jégszív ***** válasza:
Isten "végtelen jósága" folytán.
ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!