Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul hogy van? Nem kell...

Angolul hogy van? Nem kell fordítani! Köszönöm a segítséget mindenkinek. Angolul tanulok de pár mondatot tudok csak. A barátom és én daganatos betegek vagyunk. Nem gyógyítható. Ezért kell a segítség. Ezért tanulom a nyelvet.

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 05:17
 1/4 MrPifta ***** válasza:
mi a konkrét kérdés?
2015. febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért írja,mert sokszor kér segítséget itt és páran nem értik miért erőlteti az angolt. Azoknak szól ez a válasz.
2015. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az "Angolul hogy van?" utáni rész mind kell neked angolul? Vagy csak az, hogy "Nem kell fordítani"?
2015. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy hol kezdődik a fordítandó mondat, és hol ér véget a kérdés, szóval itt van az egész mondatonként.



How do you say it in english?

No translation is needed!

Thanks for your help, everybody.

I'm learning english, but I only know a fev sentences.

Me and my (boy)friend both have cancer.

There is no cure.

That's why we need help.

That's why I'm learning the language.



....egy így pontos fordítás, de mind magyarul, mind angolul borzalom nyelvtani szempontból.

Remélem segítettem.

2015. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!