Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha elfogadom a melegeket és...

Ha elfogadom a melegeket és nem tartom őket degenerált untermenscheknek akkor nem lehetek keresztény?

Figyelt kérdés

#melegg
ápr. 30. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Egy kis gyerek hogy lehet Isten gyereke ha lázad a szülei ellen? :D

ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11

Hallottál már a Tékozló fiú esetéről?

Az általad linkelt cikk azzal kezdi, hogy mindenki Isten teremtménye.

Az tény, hogy azokat nevezi családja tagjainak, akik igyekeznek helyesen élni.

De nem mond le senkiről, és ad lehetőséget nekik. Még a gonoszoknak is ad esőt, termő időket, napfényt.

A cikk azt elfelejti hozzá írni, hogy nem szabad a lehetőséget elzárni senki elől, mert égi Atyánk mindenkit visszavár.

De ha Te bedugod a füled, és becsukod a szemed, akkor már eldöntötted, hogy ne változzon, és esélyt sem adsz neki.

Így nem is utánozod sem Istent, sem a fiát, aki elsősorban azért jött, hogy megkeresse ami elveszett.

ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mármint a mennyei Atyánk.


Én nézem az eget, és nem látom sehol sem Istent. Az ég az az atmoszféra.

ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Inkább fordítva, te nem lehetsz keresztény, mert gyűlölettel fordulsz olyan emberek felé, akik még csak nem is tehetnek állapotukról. Jézus azon bűnösök felé is szeretettel fordult, akik tehettek saját bűneikről.
ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

Péter apostol levágta egy római katona fülét.

Vagy a másik apostol tüzet kívánt Istentől. Ők sem voltak keresztények?

ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Mivel én magam is bűnös vagyok, nincs jogom ítélkezni akár a homoszexuálisok, akár más csoport felett. Ha valaki az az egyetlen bűne, hogy megéli az ilyen jellegű hajlamait, még mindig jobban áll üdvözülés szempontjából, mint én.
máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!