Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki volt már a VVK szektorban,...

Aki volt már a VVK szektorban, vagy bármelyik VIP szektorban Fradi meccsen, mit érdemes tudni az egészről? Hogy működik a jegyvásárlás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Páromat szeretném meglepni egy jövőbeli Groupama arénás meccsel, viszont nincs kártyája, így csak VIP szektorok jöhetnek szóba, valamint nem is vagyunk Pestiek, így megcsináltatni se lenne egyszerű, illetve ahhoz muszáj lenne tudnia, nem lenne meglepetés.

Kinéztem ezt a VVK szektort, hisz ez a legolcsóbb VIP, nincs benne semmi extra, tökéletes arra amire szeretném. Viszont már egy ideje ide nem lehet jegyet venni a hivatalos oldalon, hanem csak ha írsz nekik, ide külön árusítanak. Nagyjából lebeszéltem velük, remélem tényleg rugalmasan fog menni, bár nem teljesen értem hogy fogok pl fizetni, ha emailbe kell jegyet kérnem.

További kérdésem, mit érdemes tudni a VIP szektorokról.

Nem vagyok jártas az egészbe, voltam már meccsen de sosem a VIP szektorba.


Köszönök minden segítséget!



2023. okt. 4. 09:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!