Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Álmok Istennel? Miért?

Álmok Istennel? Miért?

Figyelt kérdés
Mostanában sok embertől hallom, hogy Jézussal, Istennel álmodnak. Ez miért lehet? Lehet amiatt, hogy a végidőkben vagyunk és ezzel jelez nekünk Isten, hogy forduljunk hozzá még lehet? Szerintetek a végidőkben vagyunk? Én is álmodtam Jézussal. Az volt az álomban, hogy az ördög megszállta a házunkat és elkezdtem imádkozni, hogy istenem kérlek védj meg minket a gonosztól és űzd ki a házból és egy hatalmas erőt éreztem és láttam a szemem sarkából, hogy Jézus ott áll mellettem ragyogott a fehér ruhája, de az arcát nem láttam. Az ördög pedig elkezdett támadni felém, de nem tudott hozzámérni, megsebezni, mert Jézus megvédett tőle. Ez mit jelenthet?

máj. 26. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt kezd körvonalazódni át Armageddon. Izraelben sokkal többen dühösek és az arab világ bizonyára elpusztitaná Izraelt ha tudná.


Nostredamus azt írta 1999 augusztusában eljön az Antikrisztus. Nem jött el. De lehet olyan verzió hogy csak megszületett, csak még nem lépett fel. Ha Krisztus 39 évesen lépett fel, akkor lehet ő is csak 30 évesen fog hatalomra jutni. (2029).


Másrészről az ördög ott támad egyre nyíltan, ahol nagy lelki tisztaság van. Az ő lopakodó bűnbe csábítása már nem elegendő, ezért nyíltan harcol a lelkedèrt.


Ateistáknál szóba sem kerülhet ilyesmi, hiszen ők már a tulajdonai.

máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan emberrel beszélsz akiknek máson sem jár az esze mint Istenen.
máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KZitus ***** válasza:
56%

Szia

Nem Istentől vannak azok az álmok, amelyeket ma álmodunk éjjelente. Ezek csak gondolatok és képek az elmében, melyeket alvás közben észlelünk. Érdekes dolgot jegyeztetett Le Isten Jeremiással a könyve 29:8,9 versében: „ezt mondja a seregek Jehovája . . . : »Ne csapjanak be titeket a köztetek levő prófétáitok meg a jósaitok, és ne figyeljetek oda álmaikra, amelyeket álmodnak, hiszen ,hazugságot prófétálnak nektek a nevemben. Nem küldtem őket’ — ez Jehova kijelentése.«”

Sajnos vannak olyan álmaink olykor, amelyek hatása alatt tartja az embert egész nap. De ezeket nem Isten idézi elő, inkább a félelmeink, a napi aggodalmaink, és az, miről gondolkodunk nappal, illetve azok a hatások, amelyek érnek minket

máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak az ószövetség idején, tehát a 5.korszak végéig kommunikált Isten álom útján, és csakis az engedelmes emberekkel.A 6.korszakban, amely Kru.70-től tart és ma a végén járunk, nem kommunikál álmon keresztül, hanem kizárólag, legfőképpen az írott igazságain(Biblia) keresztül.Ez minden ki számara elérhető.Másodsorban pedig embereken keresztül kommunikál, méghozzá az engedelmes, az Ő igazsagai szerint gondolkodó és azokat megcselekvő embereken keresztül.Olyan módon, hogy megismertetik az Ő igazságait, pl igemagyarázatokkal, amelyekből az adott ember megért dolgokat.
máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Azt jelenti hogy közel a vég és addig ameddig van idő térj meg! Minél hamarabb mert a holnap nincs senkinek megigerve! Nyakunkon a 3.vilaghaboru, ha eltalal egy bomba akkor nem kész időd az utolsó pillanatban sem megterni!
máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!