Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszed hogy az ÚR Jézus...

Hiszed hogy az ÚR Jézus meghalt a te büneidért is és feltámadt hogy megigazulhass, hogy általa megbékülj Istennel?

Figyelt kérdés
Az Úr Jézus, Isten egyszülött Fia, aki meghalt és feltámadt értünk. Mivel mindannyian bűnösök vagyunk, megváltásra van szükségünk , mert ő nélküle pokolba jutnánk halál után ahol örök kínok kínját élnénk. De aki hisz, megter, befogadja megváltónak örök élete van. Ameddig az ember nem tér meg állítólag addig Isten ellensége a bűn miatt. Mivel csak Jézus tud a bűntől megmenteni ő adhat örök életet.
márc. 30. 10:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
62%

Jelentve !


Rossz kategória.

márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Tudom, hogy ezt is csak emberek találták ki, pont mint Zeuszt vagy Odint.



Amúgy ha feltámadt, akkor csak a hétvégéjét áldozta értünk. Még én is hoztam azért ennél nagyobb áldozatot másokért.


(Abba direkt nem megyek bele, hogy a szentháromság szerint ugyebár Jézusban nem csak egy mennyei lény testesült meg, hanem maga Isten. Szóval "feláldozta" saját magát, hogy megmentsen minket önmagától, mert egyre jobban kezdem azt hinni, hogy a Harry Potterben kevesebb az önellentmondó logikátlanság...)

márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 47. ***** válasza:
72%
Ha nem iszol rá a gyógyszerre, ha hamar leszoksz az ilyen baromságok hitéről. Legyél inkább hindu, azok legalább rá tudják fogni a hasisra.
márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Sirok, szomorú vagyok hogy E világ istene aki a SÁTÁN, így megvakitott benneteket hogy ne higyjetek a megváltóban:((((( borzalom. Uram bocsáss meg nekik..
márc. 30. 10:48
 5/51 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszek benne. Ez csak egy keresztény maszlag amit bekajáltál.


Csak a kedvedért Kérdező:

Odin a legnagyobb király!

Allahu akbar!

Buddha mindörökké!

Visna a legjobb!

márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
25%

Én hiszem. Jézus egy történelmi személy volt, aki keserves kínhalált halt az emberekért. Ahogy aztán a benne hívő vértanúk a mai napig.

Többek közt elszenvedték a hitükért az élve kibelezést, bőr lenyúzást, megcsonkítást stb. Szerintetek ezek az emberek mind egy kitalációért haltak meg?

márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Igen! Uram, itt vagyok!
márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
76%

#6


Igen. Ahogy most is meghalnak egyesek azért, mert azt hiszik, hogy tudnak repülni.

Mondjuk az csak enyéni tévképzet.


A csoportosakat már szektáknak meg egyházaknak szokták nevezni. De a csoportos öngyilkosság egypár radikális vallási közösségnél a mai napig nem tűnt el, egy-egy példa van rájuk néha.

Vagy ott vannak a muszlim öngyilkos merénylők. Ők is azért a kitalációért halnak meg, hogy a haláluk után majd a kisszőnyegen ülnek az istenük mellett.


A kereszténység sem különb ezeknél.

márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
Az öncélúan másokat, ártatlanokat lemészárolva történő öngyilkos merénylet köszönő viszonyban nincs, mondjuk egy keresztény önfeláldozással.
márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
69%

A vallás (muszlim, zsidó, hindu... és igen a keresztény vallás) nevében már annyi embert megöltek a háborúk során, hogy ateista lettem. Nem hiszek istenben. A Húsvét számomra egy hosszú hétvége amikor wellnessezünk a családdal.


Ezeket a búrkolt hittérítő kérdéseket meg kiröhögöm, mint a hittérítőket akik becsengetnek hozzám.

márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!